Tagi:

Konkurs „Projekt witaczy dla Łodzi”

Biuro Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w Departamencie Prezydenta Urzędu Miasta Łodzi  zaprasza  wszystkich zainteresowanych architektów, dizajnerów, a w szczególności  projektantów i studentów kierunków artystycznych z całej Polski , do udziału w konkursie na projekt witaczy.

Celem konkursu jest opracowanie projektu promocyjno-informacyjnego znaku Miasta Łodzi.  Charakterystyczny element małej architektury, zwany inaczej witaczem, powinien być inspirowany dziedzictwem miasta  oraz nawiązywać do jego hasła „Łódź kreuje”.

Ponadto projekt  nie może przekraczać wymiarów: 6 x 6 x 2 metry. Powinien być wykonany z trwałych materiałów a  jego kolorystyka tak dobrana, aby odróżniał się od innych znaków drogowych.  Koszt wykonania  projektu nie powinien być większy niż 20 tys. zł.

Prace konkursowe można dostarczyć osobiście lub przesłać na adres Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą w Departamencie Prezydenta Urzędu Miasta Łodzi do 24 czerwca 2013 roku. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w lipcu. Twórca najlepszego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. złotych.  Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Źródło zdjęc : http://aktualnekonkursy.pl/

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE