Krzesła, które staną się integralną częścią twojego domu

Przedstawiamy kolekcję krzeseł, które sprawią, że wasz pokój stanie się bardziej atrakcyjny.

Duński projektant Kenneth Lylover jest autorem krzesła Surf Chair. Projekt zakładał stworzenie krzesła, które będzie wygodne i stanie idealnym miejscem do pracy.  Można śmiało stwierdzić, że byłoby idealnym miejscem pracy dla telemarketerów. Krzesło wykonane jest z drewna, metalu i syntetycznych materiałów.

surf_chair_workstation

 

Vaza Intestina to krzesło zaprojektowane przez Lisa Jones w 2007 roku. Krzesło jest częścią kolekcji Symbiosis. Nie wygląda na zbyt wygodne, ale ma ładny design. Świetna kompozycja !

lisa_jones_chair

Azalea Wood Chair posiada unikalny design, nadany dzięki naturalnej strukturze drewna . Krzesło kosztuje 529 dolarów.

azalea_wood_chair

Krzesło Cabbage zostało zaprojektowane przez japońskie biuro projektowe Nendo. Krzesło jest w całości wykonana z papieru przemysłowego. Dekoracyjne i ekologiczne!

nendo-cabbage11

The Manta Acoustic Chair to krzesło zaprojektowane przez włoskiego projektanta Cedri Martini. Kształtem przypomina futurystyczną rzeźbę, ale mimo swojego niecodziennego kształtu jest podobno bardzo wygodne. Jak sama nazwa może wskazywać, krzesło ma wbudowane głośniki.

manta-acustic-chair

The Burst Chair zostało zaprojektowane przez młodego brytyjskiego projektanta Olivera Tilbury. Krzesło ma 31 nóg wykonanych z litego drewna(jesionu). Zaprojektowane krzesło wymagało od projektanta dużego sprytu i wyobraźni przestrzennej. Pomysł w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami dał niepowtarzalny efekt.
Projekt krzesła niebyły możliwy do zrealizowania bez kompleksowego modelowania komputerowego 3D.

burst_chairby_oliver_tilbury

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE