Kubek w kształcie obiektywu

Szukasz prezentu dla fotografa? Wydawać by się mogło, że na podarunek dla niego nie ma nic lepszego niż lustrzanka. Otóż jest coś co może go równie zadowolić jak ukochany aparat.
Canon Camera Lens Mug, który do złudzenia przypomina obiektyw aparatu popularnej marki Canon, jest niczym innym jak kubkiem. Gadżet jest repliką rzeczywistego obiektywu Canon 24-105mm.

obiektyw
Kubek dzięki materiałom jakie zostały użyte do jego produkcji( w środku jest ze stali nierdzewnej, a jego zewnętrzne elementy wykonano z trwałego materiału) świetnie nadaje się do podróży. Dla uzyskania wiarygodnego efektu do każdego kubka dołączony jest profesjonalny pokrowiec na obiektyw.. Dodatkową zaletą jest możliwość mycia go w zmywarce bez obawy, że jakaś cześć zostanie uszkodzona.
Pomyślcie jakie fotograf musi budzić zainteresowanie, kiedy podczas przerwy na lunch wyjmuje „obiektyw” i pije z niego gorącą kawę.
Reasumując. Canon Camera Lens Mug to świetny i solidny gadżet, który niewątpliwie zadowoli najbardziej wybrednego artystę.
Rozmiar gadżetu : 13 x 8,5 x 8,5 cm
Koszt ok. 100 zł

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE