Tagi:

KUCHNIA W KSZTAŁCIE MUSZLI

To rozwiązanie z pewnością spodoba się minimalistom i osobom, które mają mało miejsca w domu. W tym przypadku kawałek ściany wystarczy do zainstalowania kuchni w kształcie zamykanej muszli.

awesome-design-ideas-dime-Splinter-Works-3
Projekt o nazwie Works Dime Kitchen został zaprojektowany przez duet brytyjskich projektantów Milesa Hartwella i Matta Withingtona. Inspiracją do jego stworzenia był bilon, czyli dynamiczny kawałek wywołujący przędzenie monety.
Nietypowa kuchnia kształtem przypominająca otwieraną muszlę została wykonana z drzewa różanego. Wewnątrz niej znajduje szereg półek oraz szuflad umożliwiających pochowanie wszystkich niezbędnych kuchennych narzędzi. Blat pełniący w projekcie główną rolę został wykonany z włoskiego marmuru i jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i złotym

splinter-works-dime-kitchen
Kuchnię Dime można zawiesić na ścianie za pomocą 10-segmentowej kotary-muszli zamykać ją lub otwierać.Kuchnia może być instalowana pojedynczo lub w grupie. Możemy wykorzystać ją jako rzeźbiarski barek lub może pełnić rolę dodatkowego miejsce do przygotowywania potraw lub kawy. Dime może pełnić także inne funkcje- biurka lub dyskretnego miejsca pracy. Jako zamknięta forma wygląda jak stylowe dzieło sztuki.

awesome-design-ideas-dime-Splinter-Works-1
Wymiary: 140cm x 80 cm x 175cm
Źródło zdjęć: www.splinterworks.co.uk
Aneta Woźnica

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE