Laminam Polska

Płyty spieków kwarcowych Laminam są cienkie, lekkie ale zarazem bardzo twarde i odporne na zarysowania. To produkt, który można określić mianem płyt do wielu zastosowań. Płyty występują w kilku grubościach od 3 do 8 mm oraz dostępne są w różnej kolorystyce. Stanowią one doskonały materiał do pokrycia podłóg, ścian zewnętrznych i wewnętrznych. To idealny wyrób okładzinowy, zastosowany na różnych powierzchniach. Można z nich tworzyć blaty kuchenne jak również łazienkowe. To właśnie z płyt spieków kwarcowych można uzyskać oryginalne elementy dekoracyjne, jak również okładziny drzwi, mebli , stołów, schodów i tarasów. Spieki kwarcowe to materiał coraz bardziej popularny wśród architektów.

Ogromnym udogodnieniem dla klientów jest oferowana przez producenta 25-letnia gwarancja na blaty ze spieków Laminam o grubości od 7 do 8 mm oraz na płyty zamontowane jako okładzina elewacyjna. Oferta kolorystyki płyt wciąż się rozwija. Aktualnie można wyróżnić ponad 100 kolorów, w tym imitacje kamienia naturalnego takich jak onyksów lub szczotkowanych marmurów. Laminam Polska to firma, która stanowi centrum dystrybucji Laminam na Europę Centralną. Firma posiada duże stany magazynowe, dzięki czemu czas realizacji zamówienia jest krótki. Od lutego 2012 roku firma Interstone jest wyłącznym przedstawicielem spieków kwarcowych firmy Laminam Polska na terenie kraju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zastosowania płyt, ich właściwości lub jako architekt nawiązać współpracę z firmą zapraszam TUTAJ

źródło zdjęć: laminam.pl
Aneta Pełka

Filo Mercurio (2)

Laminam_Polska (114)

Laminam_Polska (115)

phoca_thumb_l_7

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE