LAMPA Z PODSTAWĄ BUTELKI

Lampa Satechi Touch USB LED jest lampą, za której podstawę można wykorzystać praktycznie każdą pustą butelkę. Dzięki temu, w zależnośći od nastroju, wnętrza czu gustu danej osoby można błyskawicznie zmienić wygląd lampy na taki, który w danej chwili najbardziej nam odpowiada.
Zaletą lampy jest szeroki stopień personalizowania wyglądu poprzez wykorzystanie, wydawałoby się, niepotrzebnych nikomu butelek. W skład zestawu wchodzi klosz z żarówką LED oraz kabel USB, który zasila lampę. Jeśli chodzi o obsługę lampy- ta jest bardzo prosta. Wystarczy umieścić lampę w otworze butelki i podłączyć ją do źródła zasilania, na przykład do laptopa. Sposób włączenia lampy jest nietypowy, ponieważ nie posiada ona standardowego pstryczka. Lampma zapala się po muśnięciu dłonią górnej części klosza. Zapewnia ciepłe, lekko przydymione światło.
Pozytywną cechą jest energooszczędność oraz to, że lampa dzięki swojej standardowej wielkości będzie pasowała do niemalże każdej butelki. Satechi sprawdza się najlepiej tam, gdzie światło jest najbardziej potrzebne. Prosta konstrukcja i biały kolor sprawiają, że nada się ona jako wyposażenie do każdego wnętrza, a ponieważ jest lekka i chłodna w dotyku, można ją łatwo transportować i użyć w każdym miejscu, gdy tylko będziemy mieć dostęp do portu USB.
Aktualna cena promocyjna produktu: 24.99 $

 

touch_lamp_bottom_web

touch_lamp_boxes_on_web

touch_lamp_coke_off_web_1

touch_lamp_head_on_web

touch_lamp_henny_off_web

 

touch_lamp_vase_on_web

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE