Leolux – styl, szyk i elegancja

Leolux to rodzinna firma, którą w 1948 roku założyli dwaj bracia Jan i Ton Sanders. Początkowo była to mała fabrykę produkującą klasyczne meble, z czasem przerodziła się w wielkie przedsiębiorstwo . Dziś jest jedną z większych firm specjalizującą się w produkcji mebli. Znajdziemy tu stylowe i oryginalne meble.
Jednym z ciekawszych projektów firmy Leolux jest stolik, kawowy, którego kształt inspirowany jest kwiatem magnolii. Jego blat opiera się na profilowanych nóżkach tworzą trzy połączone kwiaty. Stolik świetnie się prezentuje sam, ale równie doskonały efekt  uzyskamy zestawiając kilka stolików obok siebie. Stolik będzie się znakomicie prezentował w nowoczesnych wnętrzach.

Magnolia-Coffee-Table-by-Leolux Magnolia-Coffee-Table-by-Leolux-1

 

Fotele Sella od Leolux , którego autorem jest designer Patrick Belli to produkt dla osób ceniących styl, elegancje i komfort. Miękkie obicie z pianki zostało pokryte naturalną skórą, natomiast korpus krzesła osadzono na nogach z polerowanego aluminium. Żywe kolory i  oryginalny kształt foteli Sella sprawi, że   staną się ciekawym akcentem zwracającym uwagę gości.

armchair-sella-leolux-1 pobrane

 

 

Sofa Morena od Leolux została zaprojektowana przez Stefan’a Heiliger’a. Czyste kolory i gładkie powieszchnia pozbawiona wzorów podkreśla oryginalną  formę sofy. Sofa dostępna jest  w kilkunastu kolorach.

retro-modern-sofa-leolux-morena-1

sofa-leolux-morena-2

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE