Tagi:

Lokówki Rowenta pozytywnie zakręcone

La donna è mobile, czyli kobieta zmienną jest. Kobiety od zawsze lubiły eksperymentować ze swoim wyglądem, zmieniać się i dostosowywać do panujących trendów. Od wieków panie posiadające kręcone włosy usiłowały je prostować, a właścicielki prostych i gładkich fryzur robiły wszystko, by cieszyć się bujnymi lokami. Potrzeba matką wynalazku, dlatego paryski fryzjer Marcel Grateau zaprojektował w XIX wieku urządzenie będące prototypem współczesnej lokówki. Jego wynalazek sprawił, że w krótkim czasie został milionerem, a prace nad rozwojem jego pomysłu przyczyniły się do zadowolenia wielu kobiet. Francuski wynalazek znalazł się także w kręgu zainteresowań niemieckiej marki Rowenta.

Lokówki Rowenta
Rowenta posiada szeroką ofertę lokówek, dlatego niemal każda kobieta może znaleźć urządzenie odpowiadające jej indywidualnym potrzebom. Producenci proponują zarówno sprzęt do codziennej stylizacji włosów, jak i lokówki o określonych funkcjach dla bardziej wymagających.

Lokówki Rowenta z serii RESPECTISSIMI umożliwiają skuteczne wykonywanie naturalnych loków w minimalnej temperaturze 170⁰C, co sprawia, że włosy nie ulegają zniszczeniu. Ponadto urządzenia tej serii są wyposażone w powłokę ceramiczno-turmalinową, która nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie oddaje ciepło, zapewniając włosom ochronę przed uszkodzeniami w czasie stylizacji.

Wśród propozycji marki znalazła się również lokówka skierowana do kobiet borykających się z problemem suchych włosów. Urządzenie posiada dwa ustawienia temperatury umożliwiające dostosowanie mocy układania do rodzaju włosów.

Ciekawym rozwiązaniem są też lokówki z linii Rowenta for Elite wyróżniające się nietypowym kształtem, dzięki któremu można tworzyć zarówno gęste loki, jak i łagodne fale. Ceramiczna powłoka zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami w czasie kręcenia.
Suszarko-lokówki Rowenta
Na szczególną uwagę zasługuje seria suszarko-lokówek, dzięki którym układanie fryzury jest łatwe i szybkie. Jedną z propozycji marki jest suszarko-lokówka CF8252 wyposażona w komplet pięciu akcesoriów do stylizacji włosów. Wśród nich znajdują się: dwie szczotki ceramiczne (duża i mała), dwa grzebienie (zwiększający objętość i zwykły) oraz koncentrator. Zwykły grzebień przydaje się do rozczesywania, grzebień zwiększający objętość pozwala zaś na stworzenie efektownej i jednocześnie naturalnej fryzury. Szczotki o różnej wielkości umożliwiają tworzenie zarówno gładkich fryzur, jak i loków, natomiast koncentrator gwarantuje intensywny podmuch powietrza bez niszczenia włosów. Ponadto w suszarko-lokówce zastosowane także funkcję nadmuchu zimnego powietrza, dzięki któremu w czasie ostatniej fazy suszenia można nadać fryzurze kształt i zapewnić długotrwały efekt.

wlosy-krecone-lokowka

 

Producenci podkreślają jednak, że największą zaletą suszarko-lokówki CF8252 jest nowa, specjalna powłoka Keratine&Shine gwarantująca zwiększenie połysku włosów i uwydatnienie ich naturalnego blasku przy jednoczesnej ochronie podczas stylizacji. Nowoczesna powłoka zabezpiecza bowiem włosy przed przesuszeniem i ułatwia uzyskanie gładszej fryzury dzięki specjalnej funkcji jonizacji, która wygładza łuski włosa i zapobiega elektryzowaniu się. Atutem jest także obrotowy przewód zapobiegający uciążliwemu plątaniu się kabli.

Lokówki Rowenta cieszą się uznaniem wielu kobiet ceniących sobie jakość sprzętu do pielęgnacji i którym zależy na urządzeniach zapobiegających niszczeniu włosów w czasie ich stylizacji. Producenci starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pań, którym zależy na stworzeniu trwałej i efektownej fryzury w jak najkrótszym czasie, dlatego wśród ich propozycji znalazły się, m.in. suszarko-lokówki pozwalające na rozpoczęcie stylizowania włosów bezpośrednio po ich umyciu. Wybierając nową lokówkę, warto zatem zainteresować się ofertą Rowenty, której zaufały już miliony kobiet.

źródło: materiał prasowe Rowenta

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE