Tagi:

Luksusowy apartamentowiec na warszawskim Żoliborzu 22-26.07

HENPOL Sp. z o.o. ma kontrakt na budowę budynku B należącego do kompleksu mieszkalnego „sPlace – smart living”, położonego przy zbiegu ulic Przasnyskiej i Rydygiera w Warszawie.

Inwestycję prowadzi Layetana Developments Polska – spółka hiszpańskiej firmy deweloperskiej działającej na rynku nieruchomości od 1964 roku. Umowa o generalne wykonawstwo została podpisana ze spółką projektową Ruscus Sp. z o.o. Zakres robót obejmuje wykonanie budynku o 7 kondygnacjach naziemnych wraz z garażem podziemnym, infrastrukturą techniczną, instalacjami, niezbędnymi urządzeniami i zagospodarowaniem terenu.

sPlace_salon_kanapa

W budynku znajdzie się 66 lokali mieszkalnych o powierzchni od 24 do 174 m2 a także jeden lokal usługowy. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań wyniesie 5.390,1 m2, kubatura części naziemnej i podziemnej wyniesie odpowiednio 25.403 m3 i 13.399,1 m3. Layetana stworzyła dla inwestycji koncepcję „smart living” opierającą się na połączeniu estetyki projektu z praktycznymi rozwiązaniami i usługami gwarantującymi komfortowy styl życia.

sPlace_salon_glowne

Apartamenty zostaną wyposażone w preinstalację inteligentnego domu, główny wyłącznik oświetlenia czy jeden klucz otwierający wszystkie drzwi. W garażu podziemnym powstanie myjnia samochodowa a każde miejsce parkingowe będzie przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. Termin ukończenia inwestycji to grudzień 2014 roku.

sPlace_salon_schody

źródło: Henpol, biuro prasowe

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE