Lustra – Schuller

Lustro, niby nic wielkiego. Gładka powierzchnia odbijająca światło, dzięki czemu powstaje obraz odbity przedmiotów znajdujących się przed nim. Każdy ma je w domu, a nie zdaje sobie sprawy jak bardzo może podkreślić charakter wnętrza.

Za pierwsze lustro zrobione przez człowieka uznaje się wygładzone kamienie, które były znane już w epoce paleolitu. W czasach starożytnych lustra robiono z polerowanych metali: srebra, ołowiu, cyny, lub brązu.W XII wieku rozpoczęto produkcję luster ze szkła, na które nakładano cienką warstwę metalu , dzięki czemu uzyskiwano efekt odbicia światła.
Obserwując zachodzące zmiany i nowe trendy w wykorzystaniu szkła i lustra coraz częściej na rynku możemy spotkać coraz bardziej oryginalne wzory.

Jednym z bardziej cenionych producentów luster jest firma Shuller.

Schuller to hiszpański Producent luster mający w swojej ofercie oprawy nowoczesne, jak i klasyczne. Głównym celem działalności firmy jest stawianie na jakość i piękno wykonania wszystkich produktów, dzięki czemu marka zyskała popularność nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie. Lustra Schuller to produkt ekskluzywny i luksusowy, pięknie zdobiony i wykończony z największą precyzją.

Zobaczcie sami jakie cuda produkuje marka Schuller . Jeżeli bylibyście zainteresowani zakupem któregoś z nich, to wszystkie są dostępne na stronie www.lampylampy.pl

www.lampylampy.pl

www.lampylampy.pl

i-schuller-lustro-29-4329 (1)

www.lampylampy.pl

www.lampylampy.pl

www.lampylampy.pl

i-schuller-lustro-lustro-dekoracyjne-305920

www.lampylampy.pl

www.lampylampy.pl

www.lampylampy.pl

 

 

 

 

 

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE