Lustro w kształcie okularów przeciwsłonecznych

Jakiś czas temu na łamach Archemona zamieściliśmy zdjęcie przedstawiające lustro w kształcie okularów przeciwsłonecznych. Po ilości „lajkow” jakie znalazły się pod zdjęciem widać, że przypadło wam do gustu. Dzisiaj możecie się dowiedzieć więcej o tym oryginalnym lustrze.
Autorem tego jakże zabawnego projektu, jest marka Thabto. The Looking Good to lustro, które wygląda jak wielka para okularów. Projektanc marki Thabto podczas procesu projektowania zainspirowali się szkłami Ray Ban Wayfarer. Lustro wykonano z płyty UV Hips, szkła lustrzanego i stalowych oprawek . Jego wiary: 100 cm szerokości i 35 cm wysokości.
Nowoczesne lustra bywają ciekawe, ale cześć z nich nie wyróżnia się niczym szczególnym. Lustro The Looking Good jest nie tylko oryginalne, ale również zabawne. Jeżeli marzycie o lustrze dzięki, któremu wasze wnętrze nabierze charakteru i przyciągnie uwagę znajomych , to z pewnością jest to produkt przeznaczony dla was. Lustro idealnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu i urządzonym w stylu industrialnym. .
Cena około 200 funtów

1a

the_looking_good_thabto_okulary_lustro_gazdzet_aranzacja_wnetrz

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE