Tagi:

Międzynarodowe targi Budownictwa i Architektury

11-14 marca 2014

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami terminem rozpoczęcia Budma 2014, targów budowlanych, zamieszczamy istotne informacje oraz zmiany, które organizatorzy przewidzieli na ten rok.
Targi Budma, zwane najważniejszym spotkaniem profesjonalistów z branży budowlanej w Europie Środkowo – Wschodniej odbędą się w dniach 11 – 14 marca 2014.

Jedną z istotnych zmian w tym roku jest zaakcentowanie rangi architektury jako kluczowej branży dla budownictwa. Wyodrębnienie tej dyscypliny ma zwrócić uwagę na czynniki, które kształtują budownictwo przyszłości, oparte na dobrych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązaniach przestrzennych, służące całemu społeczeństwu. Dostęp do najnowszej technologii, łatwość jej implementacji w życie codzienne przy jednoczesnym zachowaniu jak największej jej funkcjonalności i estetyki stawia coraz ambitniejsze zadania przed architektami, jak i całą branżą budowlaną. W obecnych czasach nie sposób mówić o budownictwie bez wyraźnej potrzeby doskonale przygotowanego projektu architektonicznego.

Już dzisiaj wiadomo, że wśród firm, które zgłosiły lub zapowiedziały swój udział w najbliższych targach budownictwa w Poznaniu, jest wielu liderów poszczególnych sektorów rynku, jak np. BALEX METAL, BOGEN Dachy Bawarii, CLASSEN, DRUTEX, FAKRO, GERDA, HÖRMANN, ICOPAL, KREISEL, RŐBEN, NOVOFERM, POL-SKONE, SOPRO czy też SELENA.

motyw_wybrany_duzy

18.06_pp__35_of_98_.jpgnorm

18.06_pp__2_of_98_.jpgnorm

W ramach Forum Architektury, organizowanego wraz z Izbą Architektów RP, odbędzie się kolejna odsłona projektu Strada di Architettura – specjalna ścieżka zwiedzania dla architektów i projektantów, służąca m.in. do pokazania bezpośredniego powiązania pomiędzy twórcami architektury a producentami materiałów budowlanych. Forum to także kontynuacja debat i rozmów na najistotniejsze zagadnienia związane z problematyką branży. Organizatorzy prowadzą również zaawansowane rozmowy ze światowej sławy architektem, którego wykład będzie okrasą wszystkich wydarzeń przygotowanych w ramach Forum.

ŹRÓDŁO: BUDMA

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE