Moja własne wyspa – jacht Tropical Paradise Island

Moja własne wyspa – tak niewątpliwie będzie mógł mówić właściciel nowego jachtu Tropical Paradise Island. Designerzy Studio Yacht Island Design zaprojektowali pełen luksusu 90- metrowy jacht, który stylizowany jest na wulkaniczną wyspę. Do dyspozycji gości będą znajdowały się apartamenty VIP, basen zapełniany wodą wydobywającą z wulkanu i idącą do akwenu ścieżką wodospadu. Tuż obok, na piaszczystej plaży, stać będą drewniane chatki. W tak wyjątkowym miejscu nie może oczywiście zabraknąć rozrywek. We wnętrzu jachtu znajdować będzie się biblioteka, sala kinowa, a także sala gier, salon SPA i siłownia. Dla osób szukających bardziej aktywnej rozrywki zostaną udostępnione skutery wodne, kajaki i nadmuchiwane motorówki.
Ponadto pływający jacht wyspa tropik wyposażony będzie w lotnisko na helikopter dla wszystkich tych którym znudzi się rajski wypoczynek.

Oczywistym jest, że pomimo niebotycznej kwoty jaką trzeba będzie zapłacić za jacht znajdą się tacy, którzy zapragną go mieć.

Luxury-Tropical-Island-Paradise-Yacht-by-Yacht-Island-Designs-2

 

Luxury-Tropical-Island-Paradise-Yacht-by-Yacht-Island-Designs-3

Luxury-Tropical-Island-Paradise-Yacht-by-Yacht-Island-Designs-5Luxury-Tropical-Island-Paradise-Yacht-by-Yacht-Island-Designs-9

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE