Możesz zostać … projektantem

Czy będąc dzieckiem, pytany kim chcesz zostać w przyszłości, odpowiadałeś – projektantem? Czy pragnąłeś stworzyć coś oryginalnego ? Być może wiele pomysłów projektowych krążyło w twoich myślach, lecz nigdy nie odważyłeś się na ich realizacje. Jeśli tak, projektant Dominik Wimber swoim produktem zachęca każdego aby został współtwórcą w jego projekcie.
Zaprojektował on mebel o nazwie Tuti. Z początku, obserwując dzieło rąk artysty, można łatwo pomylić się w interpretacji funkcji i zastosowania mebla. Tuti wyglądem przypomina dywan lub duży koc. Jednak, to tylko pozory. Elastyczność materiału sprawia, że każdy użytkownik może sam nadać wymarzony kształt, tworząc nową odsłonę mebla. Bawiąc się, można kreować nowe Tuti.
Funkcja produktu jest uniwersalna. Tuti stanie się odzwierciedleniem twojego charakteru i osobowości. Sam możesz opracować całą konstrukcję mebla. Tuti może przekształcić się w fotel o regularnych, łagodnych kształtach. Możesz skonstruować wygodne łóżko z białymi frędzlami lekko uniesionymi ku górze, tworząc oryginalny baldachim. Tuti odrodzi twoje marzenia z dzieciństwa o byciu projektantem.
Jak sądzicie, jaki kształt mebla można wykreować z Tuti ? 🙂

źródło zdjęć: style-files.com

Aneta Pełka

kleed500x358

kleed500x490

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE