Na deszczową porę…

Czy Wy także macie problem z parasolem ? Przykładowo, weźmy pod uwagę taki przeciętny deszczowy dzień. Wstajesz rano, na szybach zastygłe krople wody, ciężkie szare chmury otaczają niebo a Ty musisz wyjść do pracy. Bierzesz swoją ulubioną wzorzystą parasolkę i wychodzisz na zewnątrz, aby stoczyć walkę z niedopisującą pogodą. W połowie dnia przestaje padać i tutaj zaczyna się problem. Bo co zrobić z parasolem? Czy Wy też macie dylemat, gdzie schować lub powiesić, przemoczony deszczochron?
Duet projektantów Liang-Hock Poh & Ming-Hung Lin zaprojektowali oryginalny produkt, który jest idealnym rozwiązaniem na czas brzydkiej pogody. To parasol o nazwie Flexibler.
Ten unikalny produkt posiada zdumiewający uchwyt. Tworzywo z którego wykonana jest nasada parasola to elastyczny metal oraz guma odporna na zewnętrzny poślizg.
Poprzez giętkość uchwytu, parasol można powiesić w różnych położeniach i pozycjach. Flexibler można zaczepić do plecaka lub torby jak również zawiesić na meblach o nieregularnych kształtach.
Najciekawszym etapem użycia parasola jest moment gdy zaczep powraca do swojego pierwotnego kształtu.

źródło zdjęć : trendhunter.com

Aneta Pełka

2f1f04cfc26f63d5ddb88753c95f91e1

222197_2_600

222197_4_600

flexibler-umbrella

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE