Na pokład Kapitanie!

Czy oglądaliście film „Piraci z Karaibów”? Zapewne pamiętacie ten amerykański film fantacy, który przedstawia losy niesfornego Kapitana Jacka Sparrowa oraz jego niezłomną podróż w poszukiwaniu fontanny młodości. Fabuła filmu oparta jest na podstawie powieści Tima Powersa „Na nieznanych wodach”. Co zrobić, gdy idolem waszego dziecka jest legendarny pirat przemierzający nieznane wody? Gdy pragniesz aby twoja pociecha była szczęśliwa, spełnij jej marzenia o byciu piratem.
Projektant Steve Kuhl zaprojektował pokój, który realizuje podwodne marzenia osób w każdym wieku. Artysta stworzył sypialnie, której główną atrakcją jest zdumiewające łóżko. Znajduje się ono na antresoli, która kształtem przypomina statek piratów. Łóżko posiada wmontowany prawdziwy ster oraz bocianie gniazdo. Aby dostać się na pokład łóżka, trzeba przejść przez most linowy, który łączy statek z celą piracką. Obok znajduje się biała szafka, na której dziecko może ustawić wiele ulubionych książek o tematyce morskiej.
Artysta pomyślał również o zapewnieniu rozrywki odważnym młodym piratom. Zaprojektował on linę zawieszoną na szczycie kadłuba, która łączy łóżko z szafą. Dziecko swobodnie może podróżować na rozwijanej linie w kierunku podłogi. Klimat piracki pogłębia błękitny kolor ścian.
Jako ciekawostkę, warto zauważyć, że Steve Kuhl zaprojektował ten pokój dla 6-letniego chłopca w stanie Minnesota. Czy ty również spełnisz marzenia swojego dziecka? 🙂

źródła zdjęć: funkydiva.pl

Aneta Pełka

boat_bedroom2

pokoj-dla-pirata

pokoj-dla-pirata-1

pokoj-dla-pirata-2

pokoj-dla-pirata-3

pokoj-dla-pirata-4

pokoj-dla-pirata-5

pokoj-dla-pirata-6

pokoj-dla-pirata-7

pokoj-dla-pirata-8

pokoj-dla-pirata-9

pokoj-dla-pirata-10

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE