Najlepsze prezenty dla nabliższych

Do świąt Bożego Narodzenia zostały  dwa tygodnie. Jeżeli jeszcze nie wiesz, co kupić bliskim w prezencie, a bardzo chciałbyś dac im dać coś co sprawi im radość i będzie przydatne, to skorzystaj z naszej sprawdzonej listy.

Magiczna świeca, która zmienia kolory

Świeca na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, dopiero po jej zapaleniu poznajemy jej niepowtarzalne walory.
Kiedy się ją zapali, zmienia kolor, przechodząc od zimnych niebieskich i liliowych przez zielone aż po ciepły pomarańcz i czerwień. Zmiany następują, co kilka sekund. Świeca zrobiona jest z wosku i dostępna jest w różnych kształtach.
Czas palenia- ok. 10h
Cena ok. 30zł

9b9dd98008454d38e950d5b130505cfd

http://www.fabtoys.pl

 

[youtube link=”http://www.youtube.com/watch?v=66u_8dC6WtE” width=”590″ height=”315″]

iCzapka

Ta czapka, to połączenie prostoty i nowoczesnych technologii . Różni się od tradycyjnej czapki  tym, że ma wbudowane mini głośniki, dzięki którym, nie musisz już nigdy więcej męczyć się z zakładaniem słuchawek i czapki. Noszenie słuchawek pod czapką jest niewygodne, bo nas odgniatają .  Wbudowany mechanizm w czapkę jest dziecinnie prosty. Wystarczy, że założysz iCzapkę, podepniesz odtwarzacz mp3 lub telefon i możesz słuchać swojej ulubionej muzyki.

Cena ok. 50 zł

http://www.fabtoys.pl

http://www.fabtoys.pl

Czterolistna Koniczynka

W święta każdy życzy sobie wszystkiego najlepszego. Pokaż, że twoje życzenia są szczere i kup ukochanej osobie cebulkę z której wyrośnie czterolistna koniczynka.

Opis:
• Cebulki czterolistnej koniczynki (Lucky Four Leaf Clover);
• Ponadto w skład zestawu wchodzą: mała doniczka, kompost i instrukcja;
• Koniczynce należy zapewnić chłodne, słoneczne miejsce;
• Wymaga regularnego podlewania;
• Jeśli się zbytnio rozrośnie, wymaga przesadzenia do większej doniczki;

Cena ok. 15 zł

http://www.fabtoys.pl

http://www.fabtoys.pl

Bon upominkowy  

Bon prezentowy do zrealizowania w sklepie, Spa czy innym miejscu, to chyba najbezpieczniejsze rozwiązanie jeżeli nie jesteśmy przekonani co danej osobie może się spodobać. Bony upominkowe dostępne są  w niemalże  każdym sklepie, a ich czas realizacji może sięgać nawet 2 lat.

ce5e96fce7817d2b684d2be153aab480e4a60678

Breloczek z sentencją 

Taki prezent zawsze będzie przypominał o rzeczach ważnych i mniej ważnych

i-brelok-okragly-najlepsze-dopiero-przed-toba-prezent-dla-przyjaciela-lub-bliskiej-osoby zuzlowiec_brelok

Pendrive

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że w dzisiejszych czasach pamięć przenośna jest bardzo przydatnym narzędziem. Nieważne, czy przebywamy w domu, pracy, czy na uczelni,  zawsze mamy dostęp do komputera. W trakcie korzystania z niego, może się zdarzyć tak, że będziemy potrzebować zgrać jakiś konkretny plik, którego nie mamy akurat w domu. Warto wtedy mieć w przy sobie pendriv. Taki gadżet na pewno każdemu się przyda.

images imagesfghjk imagesyuio RTEmagicC_6.torebka_pendrive_slider.jpg (1)

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE