Tagi:

Natura w dodatkach. Akcesoria z żywymi kwiatami

Nie ma wątpliwości, że wiosnę czuć i widać już wokół nas! I chociaż w naszych czasach trudno jest znaleźć chwilę na to, aby przystanąć, odpocząć i delektować się zapachem kwiatów, natura wciąż może być blisko nas. Gadżety z żywą roślinnością, to prężnie rozwijający się trend, który pozwala nam cieszyć się pięknem przyrody, gdziekolwiek jesteśmy. Pamiętacie artykuł o biżuterii z sukulentami? Dziś mamy dla Was jeszcze więcej propozycji roślin ukrytych w codziennych rzeczach!  

Obudowa na telefon

Obudowy na telefon produkowane przez HouseOfBlings są dostępne na Etsy. Zawierają prawdziwe kwiaty, dopasowane do siebie i ułożone według różnych, fantazyjnych schematów. Niektóre z nich tworzą bukiety, inne przypominają drzewa, ale wszystkie bez wyjątku wyglądają bardzo świeżo i patrząc na nie warto zastanowić się nad tym, jak prezentuje się nasz własny telefon. Czy nadąża za bieżącą porą roku i trendami? Przyznajcie sami, taki gadżet powinien przecież wyglądać fantastycznie!

real-flower-iphone-cases-house-of-blings-1
real-flower-iphone-cases-house-of-blings-6real-flower-iphone-cases-house-of-blings-3real-flower-iphone-cases-house-of-blings-2real-flower-iphone-cases-house-of-blings-4real-flower-iphone-cases-house-of-blings-8real-flower-iphone-cases-house-of-blings-10real-flower-iphone-cases-house-of-blings-14real-flower-iphone-cases-house-of-blings-11real-flower-iphone-cases-house-of-blings-9real-flower-iphone-cases-house-of-blings-12real-flower-iphone-cases-house-of-blings-16

Biżuteria i akcesoria

Te akcesoria są delikatne, urzekające i nieco przypominające obrazy utalentowanych malarzy. Idealne połączenia przezroczystego szkła, prostej formy i różnych roślin tworzy artystka Tereza Varga pasjonatka pracy ze szkłem. Tereza ukończyła Akademię Sztuk Pięknych, a swoją prawdziwą przygodę ze sztuką rozpoczęła się dwa lata temu. Obecnie zajmuje się tworzeniem akcesoriów i wyrobów ze szkła dekoracyjnego. Jej biżuteria łączy w sobie miłość do witraży i nietypowych detali. Wszystkie produkty inspirowane są przez naturę i tworzone ręcznie przez ich pomysłodawczynię.

akcesorianature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-3__880akcesoriallnature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-4__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-5__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-7__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-6__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-8__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-9__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-10__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-12__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-14__880nature-inspired-accessories-with-real-flowers-inside-15__880

Co sądzicie o zaprezentowanych kolekcjach? Przypadły Wam do gustu ?

Źródło: BoredPanda

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE