Nowa kolekcja stolików firmy Kler zaprojektowana przez Patryka Góźdź

Ceramiczne stoliki iCONi firmy KLER zaprojektowane przez Patryka Góździa to styl, szyk i elegancja ujęta w nowoczesnej formie. Minimalizm, subtelność kolorystyczna i materiał, będący efektem zaawansowanej technologii XXI wieku, czynią mebel wizualnie lekkim, a jednocześnie bardzo trwałym i atrakcyjnym. Niezwykle cienkie blaty ujmują swoją strukturą, a delikatna forma metalowych nóg podkreśla kształt stolika oraz precyzyjnie wykonane detale.
Ceramiczne blaty zastosowane w kolekcji iCONi są produkowane we Włoszech. Mają grubość jedynie 3 mm i są całkowicie odporne na zarysowania, przetarcia czy odbarwienia. Ponadto są mrozoodporne dzięki czemu mogą być wykorzystywane w przestrzeni otwartej – na tarasach czy w ogrodach.
Stoliki występują w trzech rozmiarach i kolorach. Poszczególne modele różnią się od siebie wielkością oraz kształtem nóżek. Każdy stolik iCONi został zaprojektowany dla maksymalnego komfortu użytkownika. Całość tworzy interesującą i nowoczesną kompozycję.
Ceramiczne stoliki iCONi idealnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak tradycyjnych, gdzie staną się ciekawym dopełnieniem całości.

Stoliki iCONi dostępne są w salonach w Kler

unnamed (1)

unnamed (2) unnamed (3)unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8) unnamed (9)

Patryk Góźdź – projektant, absolwent Architektury Wnętrz na WSEiZ w Warszawie oraz Wzornictwa Przemysłowego na Politechnice Lubelskiej.
Specjalizuje się w projektowaniu mebli oraz wystaw targowych.
Jego ulubione materiały to drewno, aluminium, skóra naturalna oraz beton architektoniczny. Ceni proste formy i przestronne wnętrza.
Jego prace można było oglądać na wielu wystawach w Polsce jak i za granicą. Projektuje między innymi dla takich firm jak Kler, Augusta Westland czy Hetman Matrix Cycling.
Do jego sukcesów należy również zakwalifikowanie się, jako jedyny Polak do bardzo prestiżowej wystawy odkrywania talentów SaloneSatellite 2012 na największych na świecie targach designu Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie. Na studiach również był jedynym, który otrzymał duże wyróżnienie w postaci stypendium od Ministra Nauk i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia .

Przypominamy o wywiadzie z Patrykiem, który możecie obejrzec TUTAJ 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE