Nowoczesny wielofunkcyjny fotel

Co lubisz robić w czasie wolnym od pracy? Czy czytasz książki ulubionych pisarzy? Czy przeglądasz magazyn o tematyce mody i świata show biznesu?
Zdarza się, że czasem masz ochotę tylko wygodnie usiąść w fotelu, włączyć laptop i odprężyć się. Jak zareagujesz na wiadomość, że istnieje mebel, który pozwoli ci robić wszystkie wymienione wyżej czynności bez konieczności wstawania z miejsca?

Okazuje się, że dla współczesnych kreatywnych projektantów wszystko jest realne. Gwarantują swoim odbiorcom coraz większe możliwości w użytkowaniu mebli przez nich zaprojektowanych. Teraz, fotel nie jest tylko meblem do siedzenia. Zwróćmy uwagę, na produkt o nazwie OpenBook Suite. Fotel zaprojektowany jest przez grupę artystów wywodzących się z biura projektowego TILT.
Ten niewiarygodny fotel stworzony jest dla osób kochających czytać w przytulnych warunkach. OpenBook Suite posiada z boku wmontowany mały regał, który pomieści wiele ciekawych książek. Tył oraz drugi bok mebla zajmuje miejsce przeznaczone na czasopisma, osobiste notatki lub kalendarze. Fotel jest wielofunkcyjny, siedząc możesz czytać książkę, pić kawę a gdy się znudzisz, odłożyć literaturę na regał. Następnie możesz delikatnie wychylić rękę w stronę prawego boku mebla i sięgnąć po ulubiony magazyn sportowy.
Ten stylowy fotel możesz kupić w dwóch wersjach kolorystycznych. Białe drewno oraz szara tapicerka jak również białe drewno i pomarańczowa tapicerka.

źródło zdjęć: nayisubah.com

Aneta Pełka

Book-OpenBook-Suite7 Book-OpenBook-Suite Book-OpenBook-Suite1-467x625 Book-OpenBook-Suite2-463x625 Book-OpenBook-Suite3 Book-OpenBook-Suite4-458x625 Book-OpenBook-Suite6-521x625

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE