Odkryj piękno natury w krześle

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś w środku lasu. Czujesz czyste powietrze, widzisz błękitne niebo oraz pejzaż przesycony odbijającym się od słońca światłem?. Nieopodal widzisz mały strumyk w którym płynie krystaliczna woda. Piękno przyrody nas przyciąga. Kojarzy nam się z czymś czystym i przyjemnym. Nic dziwnego, że intrygują nas opisy przedstawiające świeżość i urok jaki roztacza nad nami natura. Jak sądzicie, czy piękno środowiska można odzwierciedlić w zaprojektowanym krześle?

Projektant Peter Jakubik zaprojektował krzesło o nazwie Hobby Panton, które wygląda jakby żywcem zostało wyniesione z leśnego pejzażu. Krzesło ma prostą ale intrygującą konstrukcje. Hobby Panton wykonane jest z drewna i posiada naturalny wygląd. Pewnie, zastanawiacie się, w jakiej aranżacji wnętrz taki typ krzesła spełni funkcję mebla do siedzenia jak również jako zastosowanie dekoracyjne. Okazuje się, że krzesło poprzez swój skromny ale ciekawy wygląd idealnie nadaje się do pomieszczeń o tradycyjnym wystroju wnętrza. Natomiast w okresie letnim, Hobby Panton urozmaici każdy ganek.
Artysta swoim produktem zachęca wszystkich do tworzenia własnych Hobby Panton! Jak sam twierdzi, wystarczy szczypta wyobraźni, drzewo i podstawowe narzędzia budowlane. Kiedy zamierzasz stworzyć swoje własne drewniane krzesło? 🙂

źródło zdjęć: alanays.blogspot.com, dezeen.com

Aneta Pełka

dzn_Hobby-Panton-chair-by-Peter-Jakubik-12

Hobby-Chair-Freshome03

Hobby-Chair-Freshome04

Hobby-Chair-Freshome05

Hobby-Chair-Freshome06

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE