Tagi:

Omenaa Mensah i Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN na 4 DESIGN DAYS w Katowicach

W dniach 11-14 lutego br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, ikony designu – w tym również te z Galerii HEBAN – czołowi architekci, projektanci i producenci spotkają się by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, wzornictwie, rynku wyposażenia wnętrz. Wśród Gości specjalnych pojawi się Omenaa Mensah.

Jak mieszkać modnie i wygodnie podczas 4 DESIGN DAYS w Katowicach opowie między innymi Omenaa Mensah. Natomiast na stoisku numer 99 gwiazda zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję mebli Ammadora – sypialnie #LOVE. Uzupełnienie aranżacji stoiska stanowić będą klasyki designu z Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN.

Ammadora to marka artystycznych mebli, gdzie każdy przedmiot tworzony jest na indywidualne zamówienie. Powstała z połączenia miłości Omeny Mensah do antyków i sztuki. Artystka odkryła, że połączenie starych elementów z nowoczesnymi technologiami daje wspaniały, niepowtarzalny efekt. Meble Ammadora wyróżnia artystyczna osobowość i oryginalność niezwykłych form. Właścicielka marki czerpie inspiracje z podróży i ze świata sztuki. Przy projektowaniu współpracuje ze scenografką i rzeźbiarką Dorotą Banasik, a także z malarką Dorotą Golińską.

Wszystkich miłośników niebanalnego wzornictwa zapraszamy 13 i 14 lutego do udziału w Design Shows & Design Talks, w tym czasie Omenaa Mensah będzie obecna osobiście. W harmonogramie spotkania znajdują się między innymi: prezentacje marki Ammadora, premiera najnowszej kolekcji #LOVE, która powstała z firmą JMB Design, pojawi się także informacja o Galerii HEBAN.

Meble z oferty HEBAN podziwiać można będzie na stoisku Ammadora od 11 do 14 lutego.  Lampy, designerskie wieszaki, siedziska, dywany i dodatki stanowić będą idealne tło do premierowej kolekcji sypialni projektu Omeny Mensah. Wśród marek z showroomu HEBAN na stoisku 99 zaprezentują się: Bonaldo, Driade, Fontana Arte, Visionnaire by Ipe Cavalli, Vondom, EICHHOLTZ. Piękny zapach stoiska zapewnią perfumy Dr. Vranjes z kolekcji ROSSO NOBILE.

HEBAN Galeria Ekskluzywnych Mebli to jeden z najbardziej znanych i największych salonów ekskluzywnego wyposażenia wnętrz nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Działa od 1997 roku i niezmiennie zaskakuje swoją szeroką ofertą wszystkich tych, którzy kochają piękne i wyrafinowane wnętrza. Na 3000 m2 ekspozycji HEBAN znajdziemy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne, bogato zdobione meble, ikony designu, oświetlenie i dekoracje najbardziej znanych włoskich i hiszpańskich producentów. Wśród marek dostępnych w ofercie HEBAN znajdują się

m.in.: Visionnaire HOME, Driade, Bonaldo, Molteni & C., Cantori, Carpanelli, VONDOM, AsterCucine, REFLEX ANGELO, Foscarini czy Terzani.

OMI4P71

kadouu bonaldo_Galeria Heban

miss lacy driade_Galeria Heban

puf-klipper visionnaire_Galeria Heban

rosinante-design-eero-aarnio_Galeria Heban

omena gentle wi_ksze LR-7

Dodatkowe informacje: www.galeria.heban.pl

Anna Czaplinska
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE