Oryginalna aranżacja wnętrza

Gustownie ale ekstrawagancko. Tymi dwoma słowami doskonale można opisać pewną aranżacje wnętrz. Dlaczego? Zwróćcie uwagę na zdjęcia przedstawiające wystrój pomieszczenia, które wywołuje kontrowersje swoją oryginalnością.

Sosnowa ściana odważnie połączona z nietypowymi wzorami tapicerki to sukces na unikatową aranżacje wnętrza. Kolorystyka w pomieszczeniu jest ograniczona. Soczyste i intensywne barwy, niebieski ora zieleń idealnie stonowane są przez dodane akcenty czerni. Takie połączenie kolorów sprawia, że całokształt wystroju jest zaaranżowany ze smakiem, tworząc gustowną całość.

blog.oanasinga.com-interior-design-photos-blue-living-room-bold-pattern-mix-william-torres-brazil-2

Ważną częścią pomieszczenia jest jadalnia, w której ściana pokryta jest zwykłymi deskami sosnowymi. Choć tak wykonana ściana nadaje surowego wyglądu to pozwala zneutralizować różnorodną kolorystykę mebli w dalszej części wnętrza.

blog.oanasinga.com-interior-design-photos-blue-living-room-bold-pattern-mix-william-torres-brazil-3

Największe zainteresowanie wzbudza mały różowy dywan, znajdujący się na górze głównego dywanu. Takie rozmieszczenie wykładzin pozwala doskonale ujrzeć kontrast barw, które po połączeniu tworzą spójną całość. Istotnym elementem wystroju wnętrza są również dwa stołki, które pełnią rolę małych stolików. Czy zamieszkalibyście w takim pomieszczeniu ?

blog.oanasinga.com-interior-design-photos-blue-living-room-bold-pattern-mix-william-torres-brazil-4

blog.oanasinga.com-interior-design-photos-blue-living-room-bold-pattern-mix-william-torres-brazil-1

źródło zdjęć:blog.oanasinga.com

Aneta Pełka

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE