Tagi:

otwarcie salonu Luxury Art Cinema

Luxury Art Cinema – nowe miejsce na mapie Warszawy

13 czerwca w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie najnowszego salonu Art Cinema w Warszawie.Przy ulicy Brackiej 11/13 w Warszawie, tuż obok luksusowego domu handlowego vitkAc, powstało miejsce, w którym prezentowane są luksusowe marki audio-video oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu inteligentnych instalacji w gotowych, zaaranżowanych wnętrzach.

Salon Art Cinema w Warszawie to nie tylko miejsce prezentacji rozwiązań i produktów oraz ich sprzedaży, ale także miejsce spotkań dla architektów i przedstawicieli branży. Podobnie jak ma to miejsce w krakowskiej siedzibie firmy, także w stolicy organizowane będą warsztaty dla architektów, prowadzone przez ważne dla marek osoby: pomysłodawców, właścicieli – słowem ludzi, którzy mają największą wiedzę i pasję dla danych rozwiązań.

[row]

[col type=”1_2″ class=””]

„Chcemy aby Luxury Art Cinema jako miejsce pełniło funkcję edukacyjną, pokazywało rozwiązania, podpowiadało. Tu architekt czy projektant, lub po prostu osoba zainteresowana tym, co proponujemy, zawsze znajdzie pomoc”

– mówi Jacek Szul, Wiceprezes Zarządu 3Logic sp. z o.o. – właściciela salonu.

[/col]

[col type=”1_2″ class=””]

Luxury-Art-Cinema (7)_NEW

[/col]

[/row]

 

Salon Luxury Art Cinema to pierwsze w Polsce miejsce o statusie „Loewe Gallery”. Gerd Weiner General Manager Loewe – producenta luksusowego sprzętu RTV o salonie wypowiadał się w samych superlatywach.

Luxury-Art-Cinema (8)_NEW

„Taki sposób ekspozycji marki Loewe bardzo nam odpowiada. Pokazanie jak produkty prezentują sięgotowych i stylistycznie dopasowanych wnętrzach to dobry kierunek, który chcemy wspierać – mówił Gerd Weiner.”

Podobnego zdania jest Cedric Aubriot – CEO francuskiego producenta unikalnych szklanych głośników Waterfall.
„Nawet we Francji nie mamy takiego miejsca, w którym tak świetnie pokazywano by nasze produkty.W salonie wszystko jest spójne i dopasowane do koncepcji, w której najlepszej klasy sprzęt prezentowany w luksusowym otoczeniu” – mówił Cedric Aubriot.

W salonie reprezentowana jest szkoła pięknego włoskiego designu. Z jednej strony jest to klasyka światowego wzornictwa przemysłowego – marka Brionvega. Z drugiej monumentalne głośniki Architettura Sonora.

Luxury-Art-Cinema (86)_NEW

Gościem specjalnym oficjalnego otwarcia był Lorenzo Brusci, designer i pomysłodawca głośników Architettura Sonora, który opowiedział o idei, wiążącej dźwięk z architekturą.

„Krajobraz z którym się stykamy wzbudza w nas silne emocje jednocześnie oferując spokój. Opiera się na związkach pomiędzy elementami zaś dźwięk jest rdzennym elementem tych związków. Dlatego projektowanie przestrzeni dźwiękowej odgrywa dzisiaj kluczową rolę w zmysłowym odbiorze architektury” – mówił Lorenzo Brusci

W specjalnie przygotowanej sali kinowej dźwięk zapewnia system JBL Synthesis TWO, zaś za obraz odpowiada SIM2 Mico M.150 LED 3D uznany za najlepszy projektor 2012 r. Dodając do tego systemy maskowania Future Automation, pozwalające efektownie ukryć telewizory lub projektory ( m.in. w suficie lub w ścianie) oraz systemy inteligentnego budynku – sterowanie oświetleniem Lutron, kontrolę temperatury, systemy alarmowe i kontrolę dostępu i oszczędzanie energii, wszystkie sterowane przy pomocy jednego systemu BMS (Building Management System) otrzymujemy miejsce, gdzie luksus łączy się z technologią.

Luxury-Art-Cinema (37)_NEW

Źródło:
www.luxuryartcinema.pl
Patryk Gut – Specjalista ds. marketingu

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE