Pająk do zadań specjalnych

Czy odczuwasz lęk przed pająkami? Jeśli tak, to produkt o nazwie Spider Phoebe potraktuj jako wstępną terapię na arachnofobię. To kanapa inspirowana wyglądem pająka, stworzona dla firmy Limitless. Każdy z nas wie, że pająki zamieszkujące obszary tropikalne, w określonych sytuacjach są niebezpieczne dla ludzi. Pamiętajmy, że oprócz negatywnych emocji, które wywołują u niektórych osób, są również zdumiewająco stworzone. Posiadają one bardzo delikatne ciało pokryte milionami włosków, które są bardzo miłe w dotyku.
O strachu, który wywołuje sam wygląd pająka, zapomniała Christine Pei Chun, twierdząc, że te zwierzaki są w bardzo… przytulne. To odczucie zainspirowało ją do stworzenia sofy, która kształtem przypomina pająka. Dodatkowo, projektując mebel, artystka wzięła pod uwagę duży potencjał ukryty w licznych odnogach stworzenia, dzięki czemu kanapa może ruszać kończynami.
Wnętrze kanapy skonstruowane jest z metalowej ramy, a ruchome nogi, dzięki którym można zmienić kąt nastawienia siedzenia, wykonane są z aluminium. Natomiast cały stelaż otulony jest pianką ognioodporną. Tapicerka kanapy, wykonana jest z popularnego materiału jakim jest alcantara. Oprócz tego że Spider Phoebe to miękkie i komfortowe siedzisko, również charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością i łatwością czyszczenia.
Kanapa idealnie pasuje do większości nowoczesnych salonów, ale także z powodzeniem urozmaici aranżacje w pokoju dziecięcym.
Jeśli lubisz pracować przy komputerze, projektantka pomyślała właśnie o tobie. Jej projekt ma ukrytą podstawkę pod laptopa, dzięki czemu możesz spędzić długie godziny przez komputerem, nie odczuwając zmęczenia.
Sofa – pająk występuje w kilku wersjach kolorystycznych: róż, czerwień, szarość i biel. Jej wymiary to: długość – 185 cm, szerokość – 119 cm, wysokość oparcia – 80 cm, wysokość siedziska – 42 cm.
Jeśli pragniesz posiadać udomowionego pająka o imieniu Phoebe musisz wydać ponad 3 000 funtów.

źródło zdjęć: www.homeandstyle.gr

Daria Stasiak Aneta Pełka

41498.569_1

41542.893_1

41743.663_1

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE