Parasol

Gdy wyjrzysz przez okno, pierwsze stwierdzenie jakie przyjdzie ci na myśl to : ale dziś brzydka pogoda. Jest zimno, niebo przybrało kolor szarości a nadmiarem wszystkiego jest deszcz, który skrapla się po szybach okiennych. Gdy wreszcie, zbierzesz się aby wyjść z domu, nie zapomnij o najważniejszym elemencie twojego wystroju, czyli parasolce. Ten deszczochron jest nieodłącznym przedmiotem w przypadku złej pogody. Parasol jest również ochroną przed silnymi promieniami słońca.
Wiele lat temu smukłe kobiety owinięte w obcisłe gorsety, wywodzące się z wyższych sfer społecznych używały parasolki wyłącznie jako akcesorium. Musiała idealnie pasować kolorystycznie do kloszowatej sukni damskiej. Był to element dekoracyjny , który podkreślał elegancje i status ówczesnych dam. Do czego kobiety stosują parasolki w dzisiejszych czasach ? Okazuje się, że są to elementy nie tylko na złą pogodę lub spiekotę lata.

Duet projektantów Marie -Louise Gustafsson i Daniel Franzen proponują nam zdumiewającą lampę parasolową. Umbrella to nietypowe dzieło , które pomoże nam udoskonalić aranżacje wnętrza. Lampa w kształcie parasola, oświetlając pomieszczenie, ociepla je, tworząc radosną atmosferę. Choć w twoim pokoju nigdy nie pada, to Umbrella idealnie podkreśli nowoczesny styl wnętrza.
Lampę można powiesić, postawić na biurku lub podłodze. Posiada dołączoną żarówkę w zestawie.
Dostępna jest w trzech kolorach: żółty, czarny oraz barwa srebrna.
Jak Wam podoba się taka parasolka? 🙂

źródło zdjęć: inewidea.com, se.pl

Aneta Pełka

20100109104

FunnyUmbrellaLampsbyMarieLouiseGustafsson2

um01

marie-louise gustafsson come rain or come shine lamp in collaboration with daniel franzen

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE