Tagi:

Paryżanie postawili święta na głowie

Ozdoby choinkowe i gadżety świąteczne, które pojawiają się w galeriach handlowych tuż po Wszystkich Świętych już chyba nikogo nie dziwią. Mikołaj, który już 2 listopada w telewizyjnej reklamie podjeżdża ciężarówką oznajmiając, że „coraz bliżej święta” również zaliczany jest do klasyki gatunku. W tym kontekście warto wspomnieć o dekoracji świątecznej, którą będzie można podziwiać od dziś w Galerii Lafayette Haussmann w Paryżu.

galeria

W celu promocji świąt postanowiono stworzyć postać potwora Gustawa i jego gang. W tym roku na dzieci i dorosłych mają czekać szalone niespodzianki, zabawy i animacje. Na początku grupa Gustawa ma pojawiać się na telebimie umieszczonym w jednym z okien centrum handlowego, na którym będzie wyświetlane mini-show.

potwory

Innym szalonym pomysłem jest 25 metrowa choinka, która zwisa z dachu galerii do góry nogami! Drzewko ma korzenie w secesyjnej kopule. Na choince co godzinę będzie prezentowany spektakl dźwięku i światła, który niewątpliwie będzie jedną z największych atrakcji świątecznych, przygotowanych dla klientów przez właścicieli centrum handlowego.

noël-monstre

Przewiduje się, że w okresie świątecznym centrum handlowe może odwiedzać aż 150 tysięcy osób dziennie!

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE