Podłoga ze szkła

Szklane powierzchnie to idealny pomysł na rozjaśnienie każdego pomieszczenia. Podczas projektowania wnętrza domu, warto zwrócić uwagę z jakiego tworzywa wykona się podłogę. Okazuje się, że tylko najodważniejsi decydują się na szklaną podłogę. Warto zwrócić uwagę, że szkło jest idealne w utrzymaniu higieny oraz daje możliwość dowolnego kształtowania form. Czy zdecydowałbyś się na podłogę ze szkła?

Szkło nadaje delikatnego i kruchego wyglądu. Jednak nic bardziej mylnego! Okazuje się, że podłoga wykonana ze szkła jest wytrzymała jak również użytkownikom daje wiele możliwości. Obecność szkła na podłodze w pomieszczeniu sprawi wrażenie wyjątkowe i unikatowe, dzięki czemu idealnie nadaje się dla nowoczesnego stylu wnętrza. Użycie szkła bezbarwnego pozwoli zobaczyć to, co znajduje się poniżej piętra domu i odwrotnie. Szklane płyty zastosowane do stworzenia podłogi, zrobione są z wielowarstwowego szkła laminowanego i hartowanego. Zazwyczaj twórcy łączą dwie tafle szkła na żywicy , co gwarantuje podczas ewentualnego rozbicia utrzymanie szkła w całości.
Podłoga ze szkła to estetyczna dekoracja jak również użytkowy element wyposażenia domu. To właśnie rodzaj podłogi ma największy wpływ na charakter wnętrza.

Jaki rodzaj podłogi jest w Twoim domu? Jesteś zwolennikiem drewna, terakoty czy szkła?

źródło zdjęć : e-floors.pl

Aneta Pełka

 

2

4-liteflam-panels

 

8827

florence-via-bufalini-for-s

 

glass_floor

glass-floor

 

grandcanyon-skywalk

glassflooracrossabove

 

800px-a_leaning_childs_view_through_a_skyscrapers_window_and_glass_floor

 

glass-floor-7

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE