Tagi:

Podo – miniaturowa kamerka do selfie

Robienie sobie selfie to chyba najpopularniejszy sposób wykonywania zdjęć, zwłaszcza przez młodych ludzi. Nie wiemy, kto zapoczątkował ideę robienia sobie zdjęć z ręki, jednak  pomysł był strzałem w dziesiątkę.  Wiele osób nie wyobraża sobie dnia bez selfie.

W ostatnich miesiącach furorę zrobiły kilki do selfie. To rozwiązanie jest świetne, ale jednak kłopotliwe – kijek jest duży i nie wszędzie można go wnieść. Wynalazcy pracują więc nad alternatywnymi rozwiązaniami, które ułatwiają wykonanie idealnego selfie.

Na Kickstarterze bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się urządzenie o nazwie Podo. To maleńka kamerka, którą można przyczepić dosłownie wszędzie. Producenci chwalą, że urządzenie trzyma się drewna, szkła, materiału i metalu, można więc umieścić je gdzie tylko nam się podoba. Wystarczy skonfigurować je ze smartfonem i za pomocą specjalnej aplikacji robić wymarzone selfie, które od razu znajdzie się na telefonie.

podo1

Podo posiada aparat 8 MP i kamerkę. Pamięć tego urządzenia to 4 GB. Bateria jest w stanie pracować przez dwie godziny bez przerwy.

podo

Aby rozpocząć produkcję,  twórcy  potrzebowali 50 tysięcy dolarów.  Projekt wzbudził tak duże zainteresowanie,że udało im się zebrać już blisko 90 tysięcy, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 47 dni!  Przyłączysz się do zbiórki ?

Źródło zdjęć: kickstarter.com

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE