Tagi:

Podróż w szklanej kapsule gwarancją najlepszych widoków w przestworzach

Wszystkim tym, którzy podczas podróży zajmują miejsce przy oknie, aby podziwiać mijane krajobrazy na pewno spodoba się idea SkyDeck – projekt szklanej kapsuły zapewniającej pasażerom podniebnych lotów wspaniałe, panoramiczne widoki.

SkyDeck można zainstalować w wielu różnych samolotach, zarówno w tych mniejszych, dla których przewidziano lżejszą konstrukcję, jak i w bardzo dużych. Projekt dostępny będzie w wersjach z jednym lub dwoma obrotowymi siedzeniami, z dojściem poprzez schody lub windę. Został już dokładnie przetestowany i sprawdzony, jego zaletą jest niewątpliwie innowacyjność i solidność wykonania, gdyż do jego produkcji użyto najwyższej jakości materiałów – podobnych do tych, wykorzystywanych w naddźwiękowych myśliwcach.

Producent, amerykańska firma Windspeed, która specjalizuje się w inżynierii lotniczej planuje jak najszybciej dopuścić SkyDeck do sprzedaży. Zamierza go udostępnić zarówno prywatnym właścicielom odrzutowców, jak i komercyjnym liniom lotniczym. Na swojej stronie internetowej spółka poinformowała, iż otrzymała już pierwsze zamówienie, nie zdradzając jednak dotychczas nazwy przewoźnika. Kapsuła ma zrewolucjonizować temat rozrywki w samolocie,  który według specjalistów nie zmienia się już od wielu lat. ”Naszym celem było wymyślenie produktu, który zapewni wyższy poziom przyjemności, aby zmniejszyć nudę długich lotów” – wyjaśniają autorzy projektu.

Więcej informacji: Windspeedtech

fb2f4dce862da1bee62f9456b87d8a12_XL

skydeck-21

Zobacz video:

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE