Poprawiamy- ciało kobiety tuż przed operacją plastyczną

Projektant chcąc wyrazić swój pogląd na dane zjawisko społeczne po prostu projektuje wybitne dzieło. Ogromnym atutem współczesnej sztuki jest możliwość komentowania otaczającej nas rzeczywistości. Coraz więcej twórców korzysta z tego sposobu wyrażenia swoich poglądów.

Zastosowali się do tego artyści z naszego rodzimego biura projektowego Wamhouse. Stworzyli oni fotel o nazwie Poprawiany. Przedstawia on ciało kobiety o mocno bujnych kształtach. Fotel w całości pokryty jest przerywanymi liniami i strzałkami co przywodzi na myśl kobietę w dość niecodziennej sytuacji – tuż przed operacją u chirurga plastycznego. Dodatkowo dołączony jest koc w charakterystycznym zielonym odcieniu, który potęguje szpitalny efekt.
Dzięki idealnemu odwzorowaniu żeńskiej anatomii fotel to nie tylko protest przeciwko sztucznej ingerencji w ciało człowieka, ale także wygodny w użytkowaniu mebel. Poduszki umieszczone w strategicznych miejscach jak piersi czy brzuch pozwalają komfortowo spędzać czas czytając czy leniuchując. Poprawiany wykonany jest z wysokiej jakości skóry i dostępny w kolorach: szarość lub biel. Koc to filcowana wełna w odcieniu mięty. Cenę projektu ustala się indywidualnie ze studiem Wamhouse. Trzeba przyznać, że postawienie Poprawianego w swoim pokoju to odważny krok.
Jak sądzisz, czy zdecydowałby się na zakup krzesła chirurg plastyczny lub gwiazda, która skorzystała z operacji upiększających ciało? 🙂

źródło zdjęć: www.decorationdigest.com
Daria Stasiak

Wamhouse-Design-a-New-Chair-the-Poprawiany-00

Wamhouse-Design-a-New-Chair-the-Poprawiany-01

Wamhouse-Design-a-New-Chair-the-Poprawiany-02

Wamhouse-Design-a-New-Chair-the-Poprawiany-03

Wamhouse-Design-a-New-Chair-the-Poprawiany-04

Wamhouse-Design-a-New-Chair-the-Poprawiany-05

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE