Portugalskie miasto „zamknięte” w meblach Baco Boca do Lobo

Baca do Lobo jest portugalską marką mebli , utworzoną w Rio Tinto, w północnej Portugalii . Marka została założona w 2005 r. przez projektantów Amand Pereira i Ricardo Magalhães. Koncentruje się na produkcji mebli skrzyniowych, ale w jej ofercie znajdziemy również lustra, oświetlenie i elementy dekoracyjne.

Boca-do-Lobo-3

www.bocadolobo.com

 

 

Idea firmy sprowadza się do produkcji ekskluzywnych produktów, które mają nieść w sobie  emocje.  Firma zatrudnia utalentowanych rzemieślników z pod których rąk wychodzą  ręcznie robione prawdziwe dzieła sztuk. Zaskakują oryginalnym wzornictwem oraz niecodziennym połączeniem faktur, form i materiałów. Tu każdy detal jest wykonany z niezwykłą  starannością.

www.bocadolobo.com

www.bocadolobo.com

 

Firma w swojej ofercie posiada trzy niezwykłe kolekcje – Soho, Coolors oraz Limited Edition. Każda z nich składa się z kilkunastu  elementów :stołów, komód, szaf, luster oraz lamp. . Jedna z kolekcji  marki – Heritage – nawiązuje  do portugalskich tradycji ozdabiania przedmiotów i budynków, które są  ręcznie dekorowane  płytkami.  W kolekcji możemy zobaczyć komodę i szafkę, które w całości pokryte są płytkami na których widnieją sceny inspirowane różnymi okresami z historii kraju. Starannie wykonane, luksusowe meble podkreślą prestiż każdego wnętrza.

557897_393590460704309_446968220_n

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE