Projekt "Bryła"

Projekt mieszkania przy ulicy Wojska Polskiego w Warszawie miał za zadanie stworzenie neutralnej przestrzeni architektonicznej, w której będą się mogli odnaleźć Pan i Pani domu o odmiennych estetycznie gustach.
On, mężczyzna z charakterem, lubiący mocne formy i „męskie” kolory. Ona, eteryczna kobieta, preferująca subtelne beże i delikatne przestrzenie.

HOL
Do mieszkania zaprasza nas obszerny hol w odcieniach kremu i egzotycznego drewna iroko. Architekt wnętrz Kamila Orzechowska z KAMAODESIGN wybrała je ze względu na ciepłą miodową kolorystykę i niezbyt ciemny, ale z charakterem, odcień. Drewniane listwy wokół posadzki nadają domowego charakteru przestrzeni wejściowej, a płaszczyzny polerowanego gresu czynią ją nowoczesną i funkcjonalną.
Głównym elementem dekoracyjnym holu są dwie proste wnęki z oświetleniem, które projektant „wygospodarował” z zabudowy kominów oraz sufit podwieszony prowadzący nas w głąb mieszkania.

B-1 B-2

 

 

KUCHNIA
Kuchnia została wykonana na zamówienie w jasnej kolorystyce, ale bardzo prostej formie, tak by pogodzić gusta Pana i Pani domu. Na ścianę kuchenną planowana była tapeta z panoramą Warszawy, ale gospodarze nie znaleźli satysfakcjonującego ich zdjęcia i zdecydowali się na lacobel w neutralnym kolorze. Dzięki temu zabiegowi jest ona lekka i ponadczasowa.

b4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁAZIENKI

W projekcie deweloperskim mieszkania była tylko jedna łazienka. Architekt wnętrz wygospodarował miejsce z garderoby na drugą, tak by umieścić w niej pralkę i wymarzony przez Pana domu prysznic. Tym samym gospodarze mogli sobie pozwolić na urządzenie łazienek w dwóch różnych kolorystykach. Łazienka Pani domu została zaprojektowana w kremie i brązach, zaś łazienka Pana domu w szarościach.

SONY DSC

 

 

 

 

Kamila Orzechowska
Architekt Wnętrz w KAMAODESIGN, www.kamao.pl

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE