Tagi:

Realizacja trzeciego etapu osiedla Carre Arte dla Bouygues Immobilier Polska

HENPOL Sp. z o.o. ma kontrakt na budowę trzeciego etapu Carre Arte, powstającego w ramach osiedla Villa Arte, położonego przy ul. Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.

Carre Arte C2 na strone

O wyjątkowej atrakcyjności osiedla stanowi m.in. doskonale zagospodarowany teren pomiędzy budynkami, na którym znajdują się liczne alejki spacerowe z dużą ilością zieleni oraz plac zabaw dla dzieci.

Ogromne znaczenie ma również dogodna lokalizacja inwestycji, która mieści się w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy, doskonale skomunikowanej z centrum. Zleceniodawcą inwestycji jest firma Bouygues Immobilier Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie – francuska firma deweloperska działająca na rynku już od 2001 roku. Zakres robót obejmuje wykonanie dziewięciopiętrowego budynku o kubaturze 36.649 m3, w którym znajdzie się 149 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 6.781 m2., wraz z garażem zlokalizowanym na dwóch podziemnych poziomach, infrastrukturą techniczną, instalacjami, niezbędnymi urządzeniami i zagospodarowaniem terenu. Termin zakończenia prac to IV kwartał 2014.

źródło: Henpol, informacje prasowe

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE