RELAKS W PRACY – 4ME

Jakie cechy powinien mieć idealny fotel? Wygodny, nowoczesny, mający właściwości zdrowotne? Jeśli są to cechy, które najlepiej charakteryzują idealne dla Ciebie krzesło to fotel 4ME jest przeznaczony dla Ciebie. Grupa Nowy Styl prezentuje fotel 4ME marki BN Office Solution – połączenie doskonałego design i funkcjonalności.
Precyzja z jaką został wykonany fotel 4 ME gwarantuje siedzenie biodynamiczne, czyli pozwala na wykonywanie ruchów w trzech wymiarach, płynnie dopasowuje się do naturalnych ruchów ciała dzięki czemu nawet po wielogodzinnym siedzeniu czujemy się zrelaksowani .
Podczas siedzenia  szczególnie obciążane są poszczególne części kręgosłupa, w szczególności dolny odcinek lędźwiowy. Nacisk skupia się jedynie na 1/5 powierzchni całkowitej kręgów. W konsekwencji ma to wpływ na zwyrodnieniami kręgosłupa, zaburzeniami postawy i inne dolegliwości. Siedzenie na fotelu 4ME sprawia, że nacisk rozkłada się na połowie powierzchni całkowitej, co zapewnia dyskom międzykręgowym lepsze zaopatrzenie w energię.
Twórcą tego wspaniałego fotela jest projektant Martini Ballendatow,laureat  takich nagród jak Red Dot czy iFdesign. Fotel 4ME był już prezentowany na wielu międzynarodowych targach i wszędzie wzbudzał bardzo duże zainteresowanie.

4ME_double-505x750

4ME_double-505×750
www.bnos.pl

 

Dane techniczne :
• Automatyczne dopasowanie do wagi użytkownika (zakres od 50 kg do 120 kg)
• Kąt odchylania oparcia: 18°
• Kąt odchylania siedziska: 4,5°
• Możliwość zablokowania oparcia w 5 pozycjach
• Odchylanie oparcia i siedziska w stosunku: 1:4
• Ruch siedziska: pending

Relaks w pracy? Naturalnie !

4ME_-group_2-male

www.bnos.pl

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE