RESTAURACJA W WODOSPADZIE? NA FILIPINACH JEST TO MOŻLIWE!

Villa Escudero znajduje się w prowincji Quezon na Filipinach. Oferuje turystom olbrzymie hacjendy, w których można wynająć komfortowe pokoje. Na terenie Villi znajduje się również muzeum ciekawych rzeczy. Najciekawszym jednak elementem przestrzeni wokół willi są niesamowite wodospady, które dosłownie wpadają do restauracji.

Escudero-Waterfall-Restaurant-665x443 Villa-Escudero-Restaurant-in-river-665x443

W większości przypadków zbyt bliski kontakt z wodospadem może okazać się zabójczy, ale nie w tej restauracji, w Villa Escudero. Tutaj ludzie są wręcz zachęceni do zdjęcia butów i zbliżenia się do wodospadów, tak blisko jak tylko to możliwe. Położony u podnóża Labasin Falls lokal, zaprasza klientów do skosztowania popularnych dań filipińskich. Doświadczenie konsumpcji posiłku połączone z obmywaniem nóg przez wodę jest jednym z bardziej niezwykłych doświadczeń w życiu.

Villa-Escudero-Waterfalls-Restaurant-665x470 Waterfalls-restaurant-in-river-665x554

Villa-Escudero-deck-Lake-Labasin-view-665x391 Waterfalls-Restaurant-Philippines-665x497

Reszta Villi Escudero skąpana jest w równie naturalnym krajobrazie, roztaczającym się na jeziora Labasin i tropikalne pejzaże Filipin. Luksusowy ośrodek oferuje możliwość spływu na bambusowych tratwach oraz stwarza możliwość obejrzenia w jaki sposób orzechy kokosowe zbierane są na własnej plantacji w Villi Escudero.

Zdjęcia: KladdeMaryanKosalAlyssa

Michał Józefczak
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE