Studio Téo Jasmin – fotografia na meblach

Angéline Bailly, projektant i właściciel francuskiego studio Téo Jasmin wykorzystał nowoczesne technologie druku cyfrowego do dekoracji mebli. Obicia barokowych kanap zostały przyozdobione fotografiami przedstawiającymi San Francisco, Nowy Jork, francuską gwiazdę Bridget Bardot, Doggy Queen, Beatlesów i wiele innych postaci i miejsc . Szkielet sofy został wykonany z drewna i występuje w trzech kolorach: białym, czarnym lub srebrnym. Miejsce do siedzenia zostało zrobione z wysokiej jakości winylu.
Taka forma twórczości niewątpliwie przypadnie do gustu wszystkim osobom, które kochają otaczać się przedmiotami z wizerunkiem osób, które ich fascynują lub z którymi się utożsamiają. Patrząc na fotografie przedstawiające miejsca, z którymi wiąże się wiele wspomnień lub do których pragniemy się wybrać da użytkownikowi szanse oderwać się od codziennej szarej rzeczywistości.
Połączenie obrazów z barokowym wzorem tworzy bardzo elegancki duet, który stanie się ciekawym dodatkiem w nowoczesnych wnętrzach.
Sofy do kupienia są w całej Europie w ponad 250 punktach sprzedaży, a także przez Internet.
Koszt € 2,732.00

Cool-Sophisticated-Sofa-Design-1

Cool-Sophisticated-Sofa-Design-2-468x444

Cool-Sophisticated-Sofa-Design-3-468x432

 

unik-jasmin-sofa

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE