Szczypta soli i pieprzu

Jest szósta rano. Idziesz do kuchni. Ściany są koloru, który ciężko po latach zidentyfikować. Włączasz wodę na kawę, sięgasz po patelnie. Wbijasz trzy jajka, dodajesz trochę soli i pieprzu, czekasz. Tak, zaraz zjesz śniadanie i zaczniesz kolejny dzień pracy. Nigdy nie zwracasz większej uwagi na poranne czynności w kuchni ale wyobraź sobie inną sytuacje.
Świta poranek, znów idziesz do kuchni. Ściany jeszcze nie zmieniły bladego koloru, patelnia jest wciąż ta sama. Tym razem robisz zwykłe kanapki. Potrzebujesz jeszcze soli i pieprzu.
Odwracasz się i widzisz białe drzewko z dwiema grubszymi gałązkami. Na jednym odgałęzieniu siedzi zielony ptaszek a na drugim pomarańczowy. To nowy, zaskakujący zestaw do przypraw.
Projektant Frank Person doskonale wiedział jak w wesoły sposób przyozdobić każdy posiłek. Niezwykła kompozycja do przechowywania soli i pieprzu marki Koziol idealnie nadaje się do kuchni lub jadalni. Ptaszki mocowane są do drzewka za pomocą magnetycznych podstawek, dzięki którym ich nie zgubisz. Gotowanie może być pasją a wystrój naszej kuchni humorystyczny z pomysłem.
Drzewko dostępne w cenie 107,10 zł znajdziecie tutaj : http://www.superwnetrze.pl

[youtube link=”http://youtu.be/CMtkywzG_5g” width=”590″ height=”315″]
źródło: superwnętrze.pl

Aneta Pełka

19073_koziol_pi_p_solniczka_i_pieprzniczka

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE