Szokujące lampy – Lampy Good Boy i Good Puppy

Lubimy otaczać sie ciekawymi, niepowtarzalnymi gadżetami . Ciężko tylko określić jak powinien wyglądać ten ciekawy, niepowtarzalny gadżet. W dzisiejszych czasach jest, to o tyle trudne, że mało co nas może zaskoczyć i zadziwić. Projekt , który dziś wam przedstawię może nie wzbudzi w was pozytywnych emocji, ale na pewno zszokuje.
Lampy Good Boy i Good Puppy to dzieło polskiego artysty o pseudonimie Whathisname, na stałe mieszkającego i tworzącego w Londynie. Obydwa projekty przedstawiają psy załatwiające swoje potrzeby fizjologiczne. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że aby zapalić światło, należy nacisnąć włącznik w kształcie psich odchodów!
Projektant wyszedł z inicjatywą, aby jego projekty były częścią wystawy Art Below, prezentowanej na stacjach londyńskiego metra jednak władze metra stanowczo się nie zgodziły.
Whathisname twierdzi, że jego celem jest zachęcenie społeczeństwa do spojrzenia na otaczający świat i zakwestionowania go w szyderczy sposób.
Jest to dośc kontrowersyjny projekt, ale jeżeli komuś z was się bardzo spodobał, to dostępny jest na stronie whathisname.co.uk.

42

z12391848X

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE