Tagi:

Testy sprzętów: iPhone kontra pociąg, kula do kręgli, piła mechaniczna….

Technologia rozwija się w zastraszającym tempie. Na tynku pojawiają się coraz najnowocześniejsze sprzęty, które mają nam ułatwić codzienne życie.  W telewizji niemalże każdego dnia  zobaczymy reklamę nowego telefonu komórkowego, w której producent gwarantuje, że jego produkt jest najlepszy, najnowocześniejszy,  najbardziej wytrzymały….

Własnie, czy aby pewno? To kwestia najczęściej poddawana wątpliwości. Czy telefon, którego rzekomo nie da się utopić, nie wyłączy się w momencie kiedy wpadnie mi do wanny ? Czy przy długotrwałym użytkowaniu może się przegrzać ? I z jakiej wysokości musi spaść żeby się rozbić?

Rzadko kiedy osoba po zakupie aparatu poddaje telefon tak ekstremalnym zabiegom, jednak są na świece osoby, które właśnie po to kupują owy sprzęt. ..  Szczerze? Nie wiemy co jest bardziej absurdalne : rozwalanie telefonu, czy wmawianie kupującemu, że nie umie odpowiednio obchodzić się ze sprzętem w momencie, gdy chce oddać go na gwarancję.

Musimy przyznać , że pomysłowość internautów nie zna granic, a ich działania  niekiedy są po prostu idiotyczne… Dziwnie się robi, kiedy widzimy nowiutki, bardzo często drogi sprzęt niszczony mechanicznie…

No cóż możemy to jedynie podsumować zdaniem „twoje pieniądze, twoja sprawa” 🙂

iPhon 5 kontra piła mechaniczną

 

 iPhone 5 kontra kula do kręgli 

 iPhone 6 kontra strzała z łuku 

iPhone kontra pociąg 

 Pad od Xboksa 360 kontra młotek 

iPhone 5 vs Samsung Galaxy S4

Telefony kontra wrzątek 

Wasza pierwsza myśl po obejrzeniu tych filmików też brzmiała: mogliście mi oddać ten telefon, a nie go rozwalać….?

 

 

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE