Tagi:

The Woorock Hamak Swing – mebel zaprojektowany z myślą o błogim odpoczynku

Architekt Georg Bechter Jest autorem projektu The Woorock Hamak Swing. Ten stylowy mebel jest skrzyżowaniem huśtawki i hamaku. Bechter postawił na minimalizm, czyli zastosowanie jasnego drewna w połączeniu z jasną, piaskową i fałdowaną tkaniną. Konstrukcja kształtem przypomina łódkę.
Dzięki dobrze wyprofilowanym krawędziom, regulacja i ułożenie hamaku jest bardzo proste, a zejście z niego bezpieczne. Wystarczy tylko lekko się odchylić, by zmienić pozycję.
Niewątpliwie duża zaletą projektu jest to, że możemy z niego korzystać w dowolnym miejscu. Jest to możliwe dzięki systemowi łatwego składania i rozkładania- kluczem są tutaj zakrzywione biegacze. Mebel jest stosunkowo dużych rozmiarów, lecz po złożeniu na płasko zajmuje mało miejsca i jest przez to wygodny do przechowywania.
Haengematten_01_Woorock

Ze względu na rozmiar hamak idealnie sprawdzi się w większych pomieszczeniach, ale przede wszystkim znajdzie swoje zastosowanie na zewnątrz. Świetnie sprawdzi się na plaży, na tarasie, w ogrodzie, na dachu, czy w otoczeniu basenu. The Woorock Hamak Swing został zaprojektowany po to, by sprostać oczekiwaniom tych, którzy uwielbiają odpoczynek po wyczerpującym dniu pracy. Wystarczy tylko zanurzyć się w tkaninie, wziąć głęboki oddech i cieszyć się znakomitą, kojącą chwilą. Gdziekolwiek chcemy, możemy bez trudu kołysać się na wietrze i cieszyć słońcem.

Haengematten_02_Woorock

Haengematten_03_Haengematte_Holz

Haengematten_04_Haengemattenschaukel

Wymiary: 247cm x 85cm x 10cm
Źródło zdjęć: www.bechter.eu
Aneta Woźnica

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE