Układasz jak chcesz

„Iż Polacy nie gęsi i swoich projektantów mają” – chciałoby się czasem tak skomentować ten zachwyt odbiorców tylko nad zagranicznymi projektami. A oto Coffee Bench stworzona dzięki współpracy dwóch polskich designerów: Karoliny Tylki i Szymona Nawoja.
Mebel, który powstał dla biura projektowego Beyond Standards przypomina trochę wieszaki albo bumerangi nawleczone na stalowy pręt. Tak naprawdę jest to przemyślany projekt, który można dowolnie obraca i układać w miarę naszych potrzeb. Szesnaście drewnianych ramion może zamienić się w stół lub w ławkę. Producent nazywa ławkę inteligentnym zagospodarowaniem przestrzeni, a inspiracją do jej powstania była potrzeba ustawienia gdzieś kubka z kawą, laptopa albo gazety podczas spaceru w parku. Chociaż Coffee Bench został zaprojektowany jako mebel ogrodowy, dzięki możliwości zastosowania szerokiego wachlarza materiałów świetnie sprawdzi się także wewnątrz.
Beyond Standards pozwala wybrać spośród takich tworzyw jak: sklejka, płyta MDF, tworzywa sztuczne lub tektura o strukturze plastra miodu. Dodatkowo klient może zadecydować o długości ławki, jej rozpiętość to od 1 do 3 m.
Jak Ci się podoba ta uniwersalna konstrukcja zamknięta w prostej formie?

Źródło zdjęć: furniture.trendzona.com
Daria Stasiak

Space-saving-coffee-bench-BEYOND-standards-rotating-elements

Space-saving-coffee-bench-by-BEYOND-standards

space-saving-furniture-design-ideas-rotating-elements-coffee-bench

space-saving-furniture-design-small-place-ideas-rotating-elements-coffee-bench

space-saving-outdoor-bench-different-sizes-and-materials

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE