W sypialni Eltona Johna

Zapewne nikomu nie muszę przypominać o dorobku twórczym Eltona Johna. Która z piosenek tego legendarnego piosenkarza, jest waszą ulubioną? Okazuje się, że ten wybitny brytyjski kompozytor, oprócz daru muzycznego posiada również smak estetyki w aranżacji wnętrz.
Przy projektowaniu wnętrza swojej nowoczesnej rezydencji w Los Angeles, artysta zwrócił uwagę na produkt, który koniecznie znalazł się w jego sypialni. Jesteście ciekawi, jaki element wystroju poruszył piosenkarza? Tym produktem jest krzesło o nazwie Ribbon.
Krzesło zaprojektował znany i ceniony projektant Pierre Paulin. Ribbon jest przykładem mebla o prostej a zarazem wyrafinowanej konstrukcji. To zdumiewające krzesło uznane jest za klasyk w historii nowoczesnego wzornictwa mebli. Pierre Paulin jako rzeźbiarz szkolony w Paryżu, wykorzystał swoją wizję twórczą, tworząc mistrzowskie krzesło, które idealnie nada charakter każdemu wnętrzu w stylu nowoczesnym jak również glamour . Ciekawa forma wyprofilowania krzesła, pozwala na wybór pozycji siedzącej. Ribbon stworzony jest z kolorowej tapicerki, usłanej pianką oraz lakierowanej drewnianej podstawy.
Dostępny jest w soczystych i intensywnych kolorach :
*czerwony
*pomarańczowy
*szary
*srebrno-szary
*granatowy
*czarny

źródło zdjęć: stardust.com, redmodernfurniture.com, eroomservice.com

Aneta Pełka

_mg_1698

large_pierre-paulin-ribbon-chair_ef2cb

paulin-ribbon-chair3

Pierre_Paulin_Ribbon_Chair_Artifort_3

pierre-paulin-ribbon-chair-4

Rare-Pierre-Paulin-Ribbon-Chairs-1-600x400

ribbon_chair_and_ottoman_88l

ribbon_chair_and_ottoman_jah

Ribbon-Chair

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE