Tagi:

Wiosenny akcent w domu

Po długiej zimie nic tak nie cieszy oczu jak budząca się do życia przyroda.
Dlatego już teraz warto dla poprawy samopoczucia wprowadzić do mieszkania kilka wiosennych akcentów. Wbrew pozorom nie potrzebujemy na to dużych nakładów pieniędzy. Rozwiązaniem będą kolorowe dodatki. Zobaczcie jak tanim kosztem i małym nakładem pracy możemy do naszego wnętrza  wprowadzić dużo słońca.

 

Najprostszym i najtańszym sposobem na stworzenie wiosennej atmosfery  jest zmiana zasłon.   Wybierz zasłony w żywszych kolorach, np. pomarańczowe, różowe, czrwone; jednokolorowe lub wzorzyste , takie które wywołają pozytywny nastój.

www.e-lazienki.pl

www.e-lazienki.pl

Stół nakryj obrusem w żywych kolorach, a wszystkie nudne białe talerze  wymień na kolorowe np. ze wzorem w kwiaty lub owoce. Dodatkowo możesz rozsypać płatki kwiatów.

losellos.com
losellos.com
jak_udekorowac_dom_na_wiosne_210596

www.mowimyjak.p

Masz wnętrze urządzone w jednym kolorze? Dodaj do niego nowy akcent. Wystarczy jeden albo dwa przedmioty w zupełnie innym  kolorze, aby w twoim mieszkaniu zawitała wiosna.

editor-uploads_1365199947586-Kolorowe+poduszki+na+sofie

interiorlulu.pl

Otocz się owocami . Zestaw ze sobą cytryny, pomarańcze, mandarynki i grejpfruty, zielone i czerwone jabłka, ananasy kiście winogron, banany i różnokolorowe gatunki śliwek. Półmiski z owocami będą  świetną dekorację każdej jadalni i kuchni, a kiedy najdzie nas głód staną się  świetną przekąską. 

cateringohio.com

cateringohio.com

Równie pięknie co owoce będą wyglądały kwiaty

officehomedesign.com

officehomedesign.com

power-flower-living-room

officehomedesign.com

Kuchnie przyozdób dekoracyjnymi butelkami wypełnionymi kawałkami owoców lub warzyw. Możesz je zrobić samodzielnie lub kupić w drogerii.

www.diytrade.com

www.diytrade.com

 

 

 

 

 

 

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE