Tagi:

Wnętrze z klasą. Stylowy i kobiecy schabby chic

Niezwykle subtelny i modernistyczny projekt jest mieszanką stylu shabby chic i futurystycznego wystroju. Jeśli lubicie nowoczesne wnętrza z drobiną uroku, ten dom znakomicie pasuje do tej roli. Urocze wnętrze wykonane jest w zachowawczy i inteligentny sposób. Błyszczące, drewniane podłogi dodają klasy przestrzeni, w której gdzieniegdzie wyróżniają się delikatne kolory takie jak beże, pudrowe róże, czy szarości. Dzięki bieli możliwe było zastosowanie różnych faktur, w domu znajdziemy różnego rodzaju zdobienia, elementy przecierane, cegłę, a także płytki. 

Dom posiada wiele pokoi. Jest idealny dla całej rodziny, choć szczególnie do gustu przypadnie Paniom, ze względu na bogaty asortyment dekoracji, utrzymanych w lekkim, romantycznym stylu. Mieszkanie posiada dużą ilość zakamarków i tajnych schowków idealnych do zabawy dla dzieci. Biel jest dominującym kolorem w całej przestrzeni. W połączeniu z dużymi oknami i wysokimi sufitami dom, jest przesycony światłem. Ściany w większości pozostają czyste i nieobciążone, służą za podpory dla samotnie stojących szafek, czy artystycznych dekoracji.

Wykorzystane meble wzbogacają całość aranżacji. Salon jest przyjemny i przytulny, ale nie przepełniony. W rzeczywistości, każdy pokój ma swój własny charakter, jednocześnie tworząc całość z resztą. Na przykład, jedna z części wypoczynkowych wyróżnia się metalowymi schodami, jednak nie zakłóca przytulnej atmosfery reszty pomieszczenia. Puszyste poduszki, wiklinowe meble i ziemiste materiały utrzymują przytulny i elegancki wystrój. Wszystkie wykorzystane elementy wyposażenia i powierzchnie wykończone są czystym, białym, błyszczącym lub pół-błyszczącym fornirem.

W kuchni postawiono na elegancki, rustykalny klimat. Układ wnętrza nawiązuje do pomieszczeń w stylu francuskim. Ozdobne detale zdobią skorupę na białym stole, przy którym ustawiono różnego rodzaju krzesła: taborety, a także siedziska z wysokimi oparciami. Osprzęt kuchenny wykonany z nierdzewnej stali uatrakcyjniają precyzyjnie dobrane akcesoria. Aby podkreślić atmosferę, w jednym z kątów ustawiono lodówkę rodem z lat 60, która dodaje kuchni nostalgicznego uroku!

Cały dom stanowi wspaniały przykład wykorzystania uroczego stylu schabby chick. Pokazuje ciekawą mieszankę szczegółów i elementów dekoracyjnych. Bardzo oryginalne są czarne elementy. Na przykład czarna podłoga w łazience, stalowy piec czy regały w salonie. Skupiają one naszą uwagę, dodając charakteru całemu zamysłowi. Zdobione drzwi, krzesła i stoły wyglądają zaś niezwykle harmonijnie w połączeniu z neutralnymi odcieniami. Urządzając przestrzeń starego domu, zachowano jego pierwotne wartości, łącząc je z nowoczesnym szykiem. Budynek prezentuje się elegancko i stylowo zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

scandinavian-home-interior-designscandinavian-home-interior-design-4scandinavian-home-interior-design-2scandinavian-home-interior-design-5scandinavian-home-interior-design-6scandinavian-home-interior-design-7scandinavian-home-interior-design-8scandinavian-home-interior-design-10scandinavian-home-interior-design-9scandinavian-home-interior-design-11scandinavian-home-interior-design-12scandinavian-home-interior-design-14scandinavian-home-interior-design-13scandinavian-home-interior-design-15scandinavian-home-interior-design-16scandinavian-home-interior-design-17scandinavian-home-interior-design-18scandinavian-home-interior-design-19scandinavian-home-interior-design-20scandinavian-home-interior-design-22scandinavian-home-interior-design-21scandinavian-home-interior-design-23scandinavian-home-interior-design-26scandinavian-home-interior-design-25scandinavian-home-interior-design-24scandinavian-home-interior-design-28scandinavian-home-interior-design-27scandinavian-home-interior-design-29scandinavian-home-interior-design-31scandinavian-home-interior-design-32scandinavian-home-interior-design-30scandinavian-home-interior-design-34scandinavian-home-interior-design-33scandinavian-home-interior-design-35scandinavian-home-interior-design-36scandinavian-home-interior-design-37scandinavian-home-interior-design-38scandinavian-home-interior-design-39

scandinavian-home-exterior-design-20

scandinavian-home-exterior-design-19

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE