wodny balon

Czy pamiętasz, jak będąc dzieckiem bawiłeś się w wodne balony? To nic trudnego. Balon napełniałeś wodą i rozpoczynała się wielka bitwa na placu zabaw. Najciekawszym etapem rozrywki dziecięcej był moment gdy trafiłeś przeciwnika balonem, który w jednej chwili pękł, rozpryskując wodę na ciele kolegi. Grupa architektów z biura projektowego Torafu zaprojektowała zdumiewającą lampkę, inspirowaną zjawiskiem rozpryskującej się wody. Spod rzemieślniczych palców artystów powstał produkt, który wygląda jak nadmuchany , przezroczysty balon. Co najciekawsze każda z wyprodukowanych lamp posiada oryginalny, niepowtarzalny kształt. Nie ma dwóch takich samych projektów , są jedynie zbliżone na kształt żarówki.
Szkło w lampce podświetlone jest diodami LED, podkreślając piękne pęcherzyki powietrza, umieszczone wewnątrz produktu. Po włączeniu, światło rozprzestrzenia się przez małe kulki powietrzne jak również asymetryczny kształt lampki, odbijając od ścian oświetlenie barwy niebieskiej.
Lampka idealnie nadaje się jako doskonała ozdoba nowoczesnej aranżacji wnętrz. Produkt perfekcyjnie oświetli każdą sypialnie.

źródło: spoon-tamago.com, petapixel.com

Aneta Pełka

waterballon_02_satoshi_asakawa-600x400

waterballon_03_satoshi_asakawa-600x400

water-balloon-light-bulbs-by-torafu-architects-designboom-02

Water-Bulb_002

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE