Potrójny relax

Jeśli wśród Twoich mebli ogrodowych nie ma jeszcze hamaka, pora to zmienić. Firma TRINITYHAMMOCKS jest producentem ręcznie tkanych, eleganckich hamaków. Wysokiej jakości hamaki zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci się zrelaksować.

Trinity-Triple-Hammock-3-600x399
Struktura rurowa ze stali nierdzewnej łączy w sobie trzy hamaki, a w ich centrum znajduje się mały stolik z drewna tekowego. Konstrukcja jest odporna na warunki atmosferyczne. Materiały użyte do budowy hamaków są wodoodporne, dzięki czemu nie trzeba ich składać lub chować w czasie niepogody. Pozwala to na usytuowanie ich zarówno ogrodzie jak i na tarasie . W sprzedaży dostępne są dwa modele.

Projekt – Eternity, o tradycyjnym kształcie i dachu sześciokątnym w kształcie pawilonu zbudowany jest z trzech okręgów skłaniające się ku sobie.

Trinity-Triple-Hammock-2-600x423

Podstawowa: 10 ‚-3 m (średnica)
Wysokość: 9,5 „- 2,9 m
Waga: 140 lbs – 64 kilo

Model INFINITY bez zadaszenia, łączy w sobie w fantazyjny sposób trzy okręgi wewnątrz w których znajdują się trzy hamaki.

Trinity-Triple-Hammock-1
Wysokość : 8.5 ‘ – 2.8 m
Waga : 140 lbs – 64 kilo

Projektant, Gilbert Tourville wpadł na pomysł zaprojektowania potrójnego hamaka podczas podróżowania po świecie. W założeniu jego mebel miał pomóc w spędzaniu wspólnego czasu w miłych okolicznościach przyrody.
Cena jednego hamaka wynosi 4,950 $

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE