Wycieczka do Dubaju nagrodą w konkursie architektonicznym

Niewiele ponad dwa miesiące zostało do zakończenia międzynarodowego konkursu Armstrong Green Buildings Award. Tylko do 7 października 2013 studenci architektury mogą zgłaszać swoje projekty, których motywem przewodnim jest „zielone budownictwo”. Warto się zdecydować, bo stawka wzrosła – główną nagrodą jest wycieczka do Dubaju!

Młodzi, zdolni studenci architektury mają niepowtarzalną okazję zaprezentować światu własną wizję współczesnego, zrównoważonego budownictwa. Trwa bowiem międzynarodowy konkurs Armstrong Green Buildings Award, organizowany przez firmę Armstrong, światowego lidera w projektowaniu i produkcji sufitów podwieszanych, we współpracy z Archi-Europe.com, największym w Europie architektonicznym portalem internetowym. Biorąc udział w tym przedsięwzięciu, uczestnicy mogą nie tylko wygrać cenną nagrodę – wycieczkę do Dubaju, ale przede wszystkim zdobyć wiedzę oraz doświadczenie, a także międzynarodowy prestiż już na starcie swojej zawodowej kariery.
Weź udział w konkursie!
Na zgłoszenie się do konkursu zostało już niewiele czasu. Tylko do północy 7 października 2013 zainteresowani mogą rejestrować swoje prace na stronie internetowej: www.armstrong-green-building.org. – Projekty, które powinny wykorzystywać ekologiczne rozwiązania marki Armstrong, można przygotować w czterech kategoriach: oszczędność energii, zarządzanie odpadami, zarządzanie zasobami oraz jakość powietrza wewnętrznego – wyjaśnia Sylwia Rudnicka z firmy Armstrong. Zgodnie z zasadami, udział w konkursie można wziąć zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Każdy uczestnik (osoba/zespół) ma prawo zgłosić dowolną ilość projektów. Najważniejsze jednak jest to, by nie były one wcześniej zrealizowane. – Laureatów konkursu poznamy już w listopadzie. Zwycięski projekt zostanie wybrany spośród prac zgłoszonych we wszystkich kategoriach. Nagrody, dyplomy oraz statuetki pierwszej edycji Armstrong Green Buildings Award rozdane będą podczas targów BATIMAT w Paryżu, gdzie odbędzie się również prezentacja najlepszych projektów – dodaje Sylwia Rudnicka.

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE