SOFA DO ZADAŃ SPECJALNYCH/

Kanapa zaprojektowana jest przez mediolańskiego projektanta Emanuele Magini dla włoskiej marki Campeggi. Swoją pomysłowością zaskoczy niejednego miłośnika nowoczesnego designu. Mebel przede wszystkim jest wielofunkcyjny, praktyczny, uniwersalny i wygodny.

Jest dynamicznym, przytulnym obiektem gotowym do przystosowania się do różnych sytuacji życiowych. Wszystko zawarte jest w jednej formie, którą można dowolnie przekształcać. Patrząc na zdjęcie, początkowo możemy mieć wrażenie, że to wanna. Ten niekonwencjonalny mebel może być jednak tradycyjną sofą, małym osłoniętym i zabezpieczonym łóżkiem, siedziskiem w kształcie litery L lub po odpowiednim ustawieniu może zostać podzielony na dwa fotele. W przypadku gdy postawimy ją pionowo, w pomieszczeniu stworzymy prwatną przestrzeń, która może posłużyć nawet jako przebieralnia. Poza swoją elastycznością i plastycznością, jej forma i kształt jest bardzo atrakcyjna.
Wykonana jest z nowoczesnych i trwałych na rozciąganie materiałów, a dostać ją można w kolorze butelkowej zieleni.

Świetny mebel, w szczególności sprawdzi w małych mieszkaniach w których każdy kąt jest na“miarę złota“. Kanapa zajmuje mało miejsca, a w razie potrzeby możemy go dowolnie formować i przystosowywać do aktualnych potrzeb. Nawet jeśli ma się duże mieszkanie, to warto wyposażyć się w taką przenośną sofę, by w razie przyjęcia mieć dodatkowe miejsce do siedzenia. Ponadto sprawdzi się również u użytkowników niezdecydowanych na konkretny wystrój salonu.
Sosia_Campeggi_02

Sosia_Campeggi_04

Sosia_Campeggi_05

Sosia_Campeggi_06

Sosia_Campeggi_07

Sosia_Campeggi_08

Sosia_Campeggi_09

Sosia_Campeggi_10

Sosia_Campeggi_11

Źródło zdjęć:
http://www.campeggisrl.it
Aneta Woźnica

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE