Złote myśli w zasięgu ręki

Nie wiem jak wy, ale ja kocham się otaczać dekoracjami, w których ceni się prostotę i słowa. Od jakiegoś czasu zaczęłam kolekcjonować magnesy ze „złotymi myślami”. Nie dość , że dzięki nim moja lodówka wygląda bardzo atrakcyjnie, to ja zawsze idąc robić sobie śniadanie jestem naładowana pozytywnymi emocjami . Magnesy kupuje w sklepach z pamiątkami.

Wy również możecie w ten sposób wzbogacić swoje wnętrze. Marka Posterville, jest producentem grafiki ze złotymi myślami po angielsku, a także drewnianych liter i napisów. Pomysł na stworzenie tej unikatowej kolekcji przyszedł naturalnie.
Właścicielka marki Posterville Anna Grams podczas urządzania swojego domu nie mogła znaleźć nic co w pełni oddaje jej charakter i pasuje do jej wnętrz , dlatego postanowiła sama zaprojektować grafiki wpisujące się idealnie w jej gust. Pragnęła stworzyć dekoracje, które sprawią, ze każde miejsce stanie się wyjątkowe.

To co łączy wszystkie produkty Posterville to litery, słowa i złote myśli
Projekty marki Posterville idealnie sprawdzą się w sypialni bibliotece salonie, przedpokoju, kuchni i w pokoju dziecięcym , dla którego jest przeznaczona specjalna kolekcja.

posterville_dream_literki posterville_literkiB10 posterville_literkiB22 posterville_literkiB30_1-780x400 posterville_literkiB151 posterville_plakaty01 posterville_plakaty10 posterville_posterville_literkiB08

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE